Motorcu kurye bana çarptı

O kadar abartılacak bir olay değil. Göçüğü yaptırırsınız hatta yaptırmaya bile gerek yok çünkü çok küçük. Çiziğe de rötuş yaptırın mis gibi binin. Bu arada arabanız Corsa herhalde.
Aynen corsa 1.2 2000 model otomatik. Manuelde kullanıyorumda 2 arabada var babayla değişiyoruz egeayla arada
Hocam zarar çok büyük olmayacağı için bence uğraşmaya gerek yok.
Yani orası öylede şimdi babadan azar duymak sıkıntı suçlu sanki benmisim gibi.

Olay çok büyük bir şey değil hasar da çok bir şey değil bence abartılacak bir şey yok babanıza olayı anlatırsanız zaten hasarı görüp bir şey demez. Göçük düzeltme işlemi kolay iş ki çok küçük bir göçük zaten.

Hocam anlattığınız kadarıyla karşı taraf %100 kusurlu. Bir tutanak tutmanız gerekiyor. Daha sonrasında aracınızda oluşan hasarı karşı tarafın sigortasından ücretsiz yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.
Karşı taraf kusurlu ve zararı motorcu veya işletme sahibi değil sigorta şirketi karşılayacak. Bu nedenle cebinizden para vererek yaptırmanızı hiç tavsiye etmem.

Bugün arabayla eve gidiyorum. Ehliyetim var. Yol çift ama karşılıklı gidiş geliş araçla. Hızım 25-30, önümde motorcu vardı. Motorcu sol tarafa karşıdan arabaların geldiği yere kaydı. Ben de yanından sağından normal geçerken karşı şeritten ara sokaktan yola çıkan araba vardı, motorcu ona çarpmamak için bana arkadan girdi. Kapıda çizik ve göçük var. Olayın resmini çektim. Ama çocuğun ehliyeti var mı bilmiyorum. Var dedi. Babamı aradım. Polisi arama dedi, bakmazlar gibisinden. Sizce ne yapmamız gerek? Kamera kaydı marketin var da dışarısını biz izleyemiyoruz dediler. Umarım babam arabayı verir.

Eki Görüntüle 1034475
hocam bence hiç uğraşmayın adam belliki garibanki kaçtı

Geri
Yukarı