Motorsiklet için ekipman tavsiyesi

jrberkay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Honda CBR 125R almayi planlıyorum 5000 5500 TL bütçem var, ucuz ama kaliteli kask eldiven ve mont tavsiyeniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam kask modeli kimse öneremez sana kafa ölçüsü herkesin farklıdır. Ama marka olarak Arai, AGV, Shoei, Icon, Shark gibi bilindik marka olup full face olmak şartı ile dış yüzey kaplaması termoplastik olmayan fiber glass yada bütçeye göre karbon fiber kasklara göz atabilirsin. Mont ve eldiven için bu sitelere bakabilirsin.
E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret Sitesi
Deri Montlar Markaları ve Modelleri Ucuz Fiyatlarıyla Satışta
Deri Eldivenler Markaları ve Modelleri Ucuz Fiyatlarıyla Satışta

Örneğin bu ekipmanlara bir göz atıp kalan bütçen ile uygun kaskı seçebilirsin. Toplam fiyatları 4039 TL.
ICON OVERLORD DERİ MONT SIYAH-GRI Deri Montlar ICON
ALPINESTARS MISSILE PANTOLON Deri ALPINESTARS
ALPINESTARS SP-8 ELDİVEN SIYAH-BEYAZ Deri Eldiven ALPINESTARS
ALPINESTARS TECH 6s BOT SİYAH Bot - Ayakkabılar ALPINESTARS

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bonus;

Öncelikle teşekkür ederim.400-500 tl arasında iyi bır önerebileceğin kask varmıdır?

Son düzenleme:
Kaskı dediğim gibi kendiniz deneyerek kafanıza uygun olanı almalısınız. Herhangi bir marka ve model belirmek mümkün değil. Bu sitede birçok kaskın Barkın Bayoğlu tarafından tanıtım videosu mevcut. Mağazada kafanıza uygun olanları burdan yada farklı bir internet mağazasından temin edebilirsin. Kapalı Kasklar - En Uygun Fiyatlı Kapalı Kask

Kask olarak ben MT Revenge almayı düşünüyorum. Hem ucuz hem de Sharp'tan 5 yıldız almış. Sharp'tan 5 yıldız almış en ucuz kasklardan birisi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı