Motosiklete ekipmansız binip, hız yapmanın sonucu

MT7 bana hafif, güçlü ve durmayan bir motor olarak geldiği için bundan bahsettiğini düşündüm. :D
Alet gerçekten ölüm makinesi, 25 beygirlik motorlarla aynı ağırlıkta olan 75 beygirlik bir canavar.

İnsan düşünüyor işe rahat gidip geleyim derken bir uzulum veya komple kendim mi gidicem
Düzgün bir yerden eğitim almanı öneririm, hayatta kalma ihtimalini büyük ölçüde arttırsın.
Yine de ihtimal tabiki.

Bugün gördüm çok üzüldüm. Altın Elbiseli Adam'ın dediği gibi gerekirse motora verdiğin para kadar ekipman almalısın, alıyorsan da takmalısın.

motor çocuk oyuncağı değil arkadaşlar özellikle gençler dikkat etsin lütfen. ekipmana para ayırmayı unutmayın. anlık gazlara gelmeyin.

Oturduğum ilde R6'sı olan bir abi var ne zaman görsem ne kask ne eldiven ne mont giyiyor ara sokaklarda deli gibi hız yapıyor o motor bende de olsa bende yaparım çoğu kişi yapar ama azıcık paraya kıyıp kask bile almamış herhalde ilk kazasında ölür yüksek ihtimal.

Ben video çekerken bisikletten düşmüştüm o kazada bile kolumu kırmıştım motoru düşünemiyorum bile.

Bu sadece motosiklet için de geçerli değil arkadaşlar, hayatınızın her döneminde ucunda risk olan bir eylem gerçekleştirecekseniz önleminizi alın. Örneğin 5 dakikalık bir mesafeye bile araç kullanarak gidecekseniz arabayı çalıştırmadan önce emniyet kemerinizi takın. Önce önlem.

Geri
Yukarı