Motosikletin Çalınmasını Önlemek

Hepinize katılıyorum fakat rahmetli Barkın Bayoğlu şöyle bir kilit incelemiş, fiyatı pahalı gelmez ise belki bulup alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O ürünü kesmek yerine ağacı kesselerdi çoktan motorla kaçarlardı. :p

İnan ki bir yerden sonra hiçbir şey fayda etmiyor. Sen disk kilidi takıp, zincirle bağlıyorsun. Adam 20 saniyede zinciri kesiyor, disk kilidiyle de uğraşmıyor, motoru kamyonete atıp götürüyor. Kapalı garaj şart. Yoksa da mutlaka kasko.
Cidden doğru söylemişsin şeytanın aklına gelmeyen yollarla çalar bu hırsızlar

Kapalı garajın yoksa ve riskli bir bölgede oturuyorsan mecburen paraya kıyıp bi’ ABUS’a bakmaya başlayacaksın.
Sadece disk kilidi kurtarmaz, zincir kilidi de alıp sağlam, sökülemeyecek bir yere de zincirlemen gerekli.
Bütün bunları yaptıktan sonra da üstünü branda ile ört ki hem daha az ilgi çeksin, hemde dış ortam şartlarından minimum zararı alsın.
ABUS nedir bir şey bulamadım google'da, ve ayrica motokabin daha iyi olmaz mi sence ? Apartmanımızın arkasında bir boşluk var 3 tane motokabinin sığabileceği şekilde.
Ve ayrica kapının tam önünde sokak aydınlatması direği var çelikten.

ABUS nedir bir şey bulamadım google'da, ve ayrica motokabin daha iyi olmaz mi sence ? Apartmanımızın arkasında bir boşluk var 3 tane motokabinin sığabileceği şekilde.
Ve ayrica kapının tam önünde sokak aydınlatması direği var çelikten.

ABUS için en kaliteli kilitleri üreten marka diyebilirim. Evet, motokabin de çok güzel bir seçenek.

Barkın Babuş gittikten sonra bile insanları bilgilendiriyorsun. Çok özledik seni...

Sorunun cevabı, kilit ve ücretli otopark ya da kendinize ait bir garaj olabilir...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı