MotoSpeed Ck104 Kullanımı

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar Aliexpress'te klavye bakarken çok ama çok ucuza mekanik ve mükemmel renkleri olan bi klavye gördüm Motospeed CK104 şimdi bu klavyenin tipi yani nasıl diyim kullandığım kalvye A4 Tech x7 G800V alışabilir miyim? Ona cevaplarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1452563817253181.jpg
    1452563817253181.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 1.716
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alışmanda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum klavye ingilizce ama < buna basınca Ö, > buna basınca Ç harfleri çıkyıor yani türkçe destekli ama üstündeki tuşlar türkçe değil ve ayrıca bu ürünü banggood dan daha ucuza bulabilrisin tavsiye ederim güzel bir klavye bende bunun ck108 modelini almayı düşünüyorum.

Ayın 39'unda aldım ama gece Shipped diyor. Takipçi kargo ile alsam da bulunamadı diyor, korkutuyor beni.

Ayın 39'unda aldım ama gece Shipped diyor. Takipçi kargo ile alsam da bulunamadı diyor, korkutuyor beni.
Bende de aynı sorun oldu. Satıcıya mesaj attım satıcı da bana takip numarasını ve nereden takip edebileceğimi gönderdi. Sende siteye mesaj atarsan sana da yardımcı olurlar site hızlı ürünleri çok kısa sürede ulaştırıyorlar. Bu tür sorunlar normal.

E-Postama mesaj attılar yine bulamadım anlamadım. Kısa sürede gelirse iyi olur. Klavyem bozuldu şu an taşıma halinde diyor, baya mutluyum ne zaman gelir sence? Ayın 3'ünde yollamışlar.

20 ile 40 gün arası sürüyor kargolar.

Geldiğinde resimlerini veya video çekip atabilir misin? Birde klavyenin linkini atabilir misin?

Klavyeyi aldıysan toplam ne kadar geldiğini ve kargonun kaç günde geldiğini söyler misin?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı