Motospeed CK61 Kailh White Box alınır mı?

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Bu klavye alınır mı, önerilere açığım ama %60 klavye istiyorum. Bunu buldum bunun Red switchlisi var, o biraz daha pahalı, White Box Switch, Blue Switch'e nazaran biraz daha sessiz midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu klavyenin kullandığı mekanik switchler pek kaliteli değil. Outemu kullanıyorlar. En iyisi Cherry MX alman yapımı switchler dostum. Bu yüzden bütçeni de belirt bize daha sağlıklı cevap verelim ama klavye 380 TL bütçen bu kadarsa kaliteli mekanik bir klavye zor.

Dostum bu klavyenin kullandığı mekanik Switch'ler pek kaliteli değil. Outemu kullanıyorlar. En iyisi Cherry MX alman yapımı Switch'ler dostum. Bu yüzden bütçeni de belirt bize daha sağlıklı cevap verelim ama klavye 380 TL bütçen bu kadarsa kaliteli mekanik bir klavye zor.

Ne şaka mısın sen?

Dostum bu klavyenin kullandığı mekanik Switch'ler pek kaliteli değil. Outemu kullanıyorlar. En iyisi Cherry MX alman yapımı Switch'ler dostum. Bu yüzden bütçeni de belirt bize daha sağlıklı cevap verelim ama klavye 380 TL bütçen bu kadarsa kaliteli mekanik bir klavye zor.

Outemu Switch'e kalitesiz diyeni ilk defa gördüm.

Outemu switch kullanmıyor, ürün ismindr yazmışlar kullanılan switchleri Kailh Box White diye. Cherry MX Blue'dan daha iyi bir clicky switch kailh box white.
Bu klavye alınır mı, önerilere açığım ama %60 klavye istiyorum. Bunu buldum bunun Red switchlisi var, o biraz daha pahalı, White Box Switch, Blue Switch'e nazaran biraz daha sessiz midir?

Daha sessiz değildir kailh box white switch. Youtube'da switch ismiyle aratarak sesini dinleyebilirsiniz. Bence box jade ve box white daha iyi ses olarak mx bluenile kıyaslanınca.

Outemu Switch'e kalitesiz diyeni ilk defa gördüm.

Outemu Switch Çin malı klon bir Switch'dir. Eğer gerçekten Cherry MX kalitesini biliyor ve kullanıyor olsaydınız dediğimi anlardınız. Sırf ucuz ve bütçe dostu olması Outemu markasını kaliteli bir Switch markası yapmaz.

Eğer İngilizce biliyorsanız gönderdiğim iki linki de açar aralarında ki farkları okuyup görürsünüz. Bu forumda kalmaya devam edecekseniz de üslubunuzu düzeltip Türkçe yazım kurallarına göre yazılarınızı yazarsınız. Sizin yazdığınız yazıyı da ben düzelttim.

Fanopat formunda neden acaba burada fanlar çoğaldı üzülüyorum foruma.
Cherry ve kailh markalarının yanına bile yaklaşamaz. En ucuz Trust, Gamepower gibi dandik markaların kullandığı bir Switch markası outemu.

Outemu ne kadar iyi veya kötü bilmem ama CK61'lerde kailh white box var ve keşke şuank TR iklavyelerdede kullanılsa o Switch'ler.

Son düzenleme:
Dostum bu klavyenin kullandığı mekanik switchler pek kaliteli değil. Outemu kullanıyorlar. En iyisi Cherry MX alman yapımı switchler dostum. Bu yüzden bütçeni de belirt bize daha sağlıklı cevap verelim ama klavye 380 TL bütçen bu kadarsa kaliteli mekanik bir klavye zor.
Başliği Okudun Mu Kailh White Bow Yaziyo

White box Switch yaziyor outemu degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı