Mount and Blade serisi Türk yapımı mı?

Hocam çalışanlar Türk olsa şirket yabancı diyorlar. Şirket Türk olsa çalışanlar yabancı diyorlar. Gururumuz deyin geçin, uzatmaya gerek yok.
ne anlamda söylediğinizi bilmiyorum, genel söyledim.

1638957520499.png

Aslında şirketin kurucusunun, çalışanının vs. bir önemi yok. Şirketin genel merkezi neredeyse şirket o ülkeye aittir (bkz: Ankara).
Mesela Udemy'nin kurucuları da Türk ama şirket Amerikan şirketi, keza BioNTech de öyle.

Öyle bir ifade görmüyorum mesajımda, kurguluyorsanız sizin sorununuz. Bildiğim kadarıyla yazdım ve kurucuları Türk, çalışanları hakkında bir şey yazmadım.

"Mount and Blade Türk yapımı mı?" diye sorulmuş, sen de "TaleWords"ün kurucuları Türk." diye cevap vermişsin. Soruyu tam olarak cevaplayamayacaksan mesaj yazma. Oyunun yapımcısı sorulmuş sen şirketin kurucuları Türk diye cevap vermişsin, bir de gelmiş bana "kurguluyorsun" diyor. Verdiğin cevabın soruyla alakası yok daha, kendi verdiğin cevapları gözden geçir başkasına "kurguluyorsun" demeden önce.

"Mount and Blade Türk yapımı mı?" diye sorulmuş, sen de "TaleWords"ün kurucuları Türk." diye cevap vermişsin. Soruyu tam olarak cevaplayamayacaksan mesaj yazma. Oyunun yapımcısı sorulmuş sen şirketin kurucuları Türk diye cevap vermişsin, bir de gelmiş bana "kurguluyorsun" diyor. Verdiğin cevabın soruyla alakası yok daha, kendi verdiğin cevapları gözden geçir başkasına "kurguluyorsun" demeden önce.
Oyunu yapan şirketin kurucuları Türk ise oyun Alman'dır kanka, haklısın.

Evet öyle, gurur kaynağımız denilebilir, kötü bir oyun olmadığını aksine iyinin de biraz üstünde bir düzey olduğunu düşünüyorum.

Ne bu agresiflik? Sonuçta oyunu TaleWords yapmadı mı? Oyun Türkse yapımcı şirkette Türk oluyor. Boş yere neyi tartışıyorsunuz?

Oyunu yapan şirketin kurucuları Türk ise oyun Alman'dır kanka, haklısın.

Burada sorulan soru şirketin kurucuları mı, bak yukarıda başlık var heceleyerek okumayı dene anlamakta güçlük çekiyorsan. Oyunun yapıcısı soruluyor şirkerin kurucuları ile cevap veriyorsun, bir de normal bir şeymiş gibi hâlâ kendini haklı göstermeye çalışıyorsun. Komikmiş 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı