Mount and Blade Bannerlord alınır mı?

Hocam 10-15 saat çile mi çekeceğim yoksa yavaş yavaş mı?

Hocam ben başlamadan önce forum forum gezdim YouTube'da videolar izledim sonra dedilerki Warband'dan başla öyle dediler girdim oyuna ilk görevdeki adam beni evire çevire bir güzel kılıçtan geçirdi bende hırs yaptım 1 saatte dövüş mekaniklerini çözdüm.

Hocam hiç Warband'e para vermeyeyim diyorum.

Verme ;) anladın sen beni.

Hocam 10 yıllık oyun ama hala Osmanlı modu ile kendini bana oynatıyor Warband. Bannerlord Osmanlı modu çıkmasını bekliyorum. At mekaniklerine alışmanız biraz vakit alabilir ama sonrasında bayağı zevkli olacaktır.

Hocam 10 yıllık oyun ama hala Osmanlı modu ile kendini bana oynatıyor Warband. Bannerlord Osmanlı modu çıkmasını bekliyorum. At mekaniklerine alışmanız biraz vakit alabilir ama sonrasında bayağı zevkli olacaktır.

Yok hocam ya direk Bannerlord ile başlayacağım.

Hocam ben başlamadan önce forum forum gezdim YouTube'da videolar izledim sonra dedilerki Warband'dan başla öyle dediler girdim oyuna ilk görevdeki adam beni evire çevire bir güzel kılıçtan geçirdi bende hırs yaptım 1 saatte dövüş mekaniklerini çözdüm.

Verme ;) anladın sen beni.

Hocam 350 TL değer mi?

Hocam oyun ne üzerine tam olarak.

Kendi devletinizi kurabilirsiniz. Farklı devletlerde derebeyi olarak sancak taşıyabilirsiniz. Kısacası orta cağda geçen bir savaş/strateji oyunu. Biraz tarih ve Orta Çağ'a ilginiz varsa içinden çıkamazsınız oyunun baştan söylemesi.(Warband native 250 saat, Osmanlı modunda 250 saat oynadım.)

Hocam 350 TL değer mi?

Xbox Game Pass ile deneyin 1 ay ücretsiz hoşunuza giderse Steam üzerinden alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı