Çözüldü Mount and Blade Warband açılıp hiçbir hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Yusufc44

Decapat
Daha fazla  
Process Monitor Rapor Linki
https://dosya.co/egrrod70hx7j/Logfile.rar.html
RAM
16
Ekran kartı
AMD Radeon(TM) 610M
İşlemci
AMD Ryzen 7520U
Arkadaşlar merhaba bu sabah biraz Mount and Blade Warband oynayıp çıktım her şey düzgün normal oyunu oynuyordum.
Şimdi oyuna girdiğimse ise Launcher açılıyor 2-3 saniye sonra geri hiçbir hata vermeden kapanıyor. oyunu silip yükledim DirectX'i yeniden kurdum aynı neden böyle oldu ne yapabilirim? Process Monitor yaptım şimdi burada paylaşacağım.

Çözüm
Oyun orijinal mi hocam bir de .NET Framework sürücüsünü indirip kurulumunu yaptınız mı?

.NET Framework kurulu, oyun orijinal.

Sorunu çözdüm, oyunun klasör adı mesela Mount and Blade Warband'dı.
Direk mbw diye değiştirdim ve Steam'a oyunu tekrar gösterdim, oyunu tekrar açtım garip bir şekilde düzeldi yine de teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba bu sabah biraz Mount and Blade Warband oynayıp çıktım her şey düzgün normal oyunu oynuyordum.
Şimdi oyuna girdiğimse ise Launcher açılıyor 2-3 saniye sonra geri hiçbir hata vermeden kapanıyor. Oyunu silip yükledim DirectX'i yeniden kurdum aynı neden böyle oldu ne yapabilirim? Process Monitor yaptım şimdi burada paylaşacağım.

Uyumluluk ayarını yaptınız mı?

Bunları da denedim zaten, oyun zaten normaldede açılıyordu durduk yere açılmamaya başladı.

Bunları da denedim zaten, oyun zaten normaldede açılıyordu durduk yere açılmamaya başladı.

Kanka başka yapabileceğim bir şey yok :D ama genelde çoğu kullanıcı aynı sorunla karşılaşıyormuş.

Oyun orijinal mi hocam bir de .NET Framework sürücüsünü indirip kurulumunu yaptınız mı?

.NET Framework kurulu, oyun orijinal.

Sorunu çözdüm, oyunun klasör adı mesela Mount and Blade Warband'dı.
Direk mbw diye değiştirdim ve Steam'a oyunu tekrar gösterdim, oyunu tekrar açtım garip bir şekilde düzeldi yine de teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı