Mount and Blade Warband'da yaşadığınız olaylar

Rodok krallığının bütün derebeyleriyle çalışıp hiçbir kızını elde edememek ve zindandan bir kral veya kontu kurtarmak benim için en sinir bozucu olaylardır. Benim için en sıkıntılısı da svadya krallığı üzerinde bir şehri alıp (uxhal şehriydi adını tam yazamadım) normalde svadya krallığı gelecekken nord krallığındaki herkes(kral dahil şehrimi kuşatma altına almıştı) bende 1200 kişiyle 100 kişi savaşacağıma direkt rodok krallığının kralının adamı olup bölgeyi kurtarmıştım.

Rodok krallığının bütün derebeyleriyle çalışıp hiçbir kızını elde edememek ve zindandan bir kral veya kontu kurtarmak benim için en sinir bozucu olaylardır. Benim için en sıkıntılısı da svadya krallığı üzerinde bir şehri alıp (uxhal şehriydi adını tam yazamadım) normalde svadya krallığı gelecekken nord krallığındaki herkes(kral dahil şehrimi kuşatma altına almıştı) bende 1200 kişiyle 100 kişi savaşacağıma direkt rodok krallığının kralının adamı olup bölgeyi kurtarmıştım.
300 iq

Tabii eski zamanlarında izliyordum. Şimdi açıp bakmıyorum bile. Kanalının adı da değişmiş.
Bu adamı bende izliyordum. Korku oyunu önerisi istedi, oyun önerdim banladı. Hani hem öneri istiyor hem banlıyor. O günden beri gerek YouTube gerek Twitch üzerinden kendisini takip etmiyorum. Saçma sapan sebeplerden banlayabiliyor.

Bu adamı bende izliyordum. Korku oyunu önerisi istedi, oyun önerdim banladı. Hani hem öneri istiyor hem banlıyor. O günden beri gerek YouTube gerek Twitch üzerinden kendisini takip etmiyorum. Saçma sapan sebeplerden banlayabiliyor.
Hangi motivasyonla günde 4 video atıyor bilmiyorum ama adam eskiden sağlam muhabbet döndürüyordu. Umarım Twitch üzerinden ekmek kazanabiliyordur yoksa üzülüyorum valla :/

Kale savunmasında 60 adamla 400 adamı öldürdüm. Sonuç olarak kuşatmayı dağıttım. Ben kergit onlar rodok.

Bir ara her akşam 5-6 saat oynuyordum ve oyunu hiç kaydetmemiştim. Kergit Hanlığındaydım kale bile verilmişti. Mareşal ve büyük şehirlerin sahibi olan ailenin hatunuyla evlenmiştim Diplomacy 4. Lithdum modunun bir özelliği derebeyleri kızlarını, eşlerini belli bir şehre götürmemizi isteyebiliyor benim evlendiğim hatunun babası bunu isteyince ve götürünce buga girdi, sohbet penceresi kapanmadı falan hiç save almadan oynadığımdan dolayı ve başlangıçtada kaydetmeden çıkma hakkım olsun seçeneğini seçtiğimden dolayı ve orada save alamadığımdan dolayı boşa gitmişti baya şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı