Yaşadığınız kötü olaylar

Matematiği öğretmen basit sorar diye pek umursamadım. 2 gün üstünkörü bakıp geçtim. Kamyon gibi çarptı sınav :D Ailem hala öğrenmedi notumu, öğrenince ne yapacağımı da bilmiyorum.

Yazın buzdolabındaki pet şişedeki rakıyı soğuk su sanıp içmem. Allah'tan hızlı fark etmiştim de, az bir şey içmiştim.

Bende de aynı durum yaşanacaktıki abim söyledi Allah'tan.
Matematiği öğretmen basit sorar diye pek umursamadım. 2 gün üstünkörü bakıp geçtim. Kamyon gibi çarptı sınav :D Ailem hala öğrenmedi notumu, öğrenince ne yapacağımı da bilmiyorum.
Kaç aldınız hocam?

Dedemin mezar taşını yapacak adama mezar tapusunu götürürken buluşma yerinde iş elbisesiyle gezen, "mermerci siz misiniz? Tapu verecektim" diye sorunca tapuyu alıp belki bir kazanç elde ederim diye düşünen salağın tekine dedemin mezar tapusunu vermem. O kadar berabat bir olaydı ki adam tiyatro yaptı, yalandan patronu arayıp he tamam aldım falan dedi. 10 dk sonra eve geldim, babam evdekileri aramış, "adam bekliyor, hala tapuyu neden götürmediniz?" Diyordu. Koştur koştur buluşma yerine gittim, gerçek mermerci gelmişti, babam beni tarif etmiş ki beni görünce hemen tapu nerede dedi, e abi verdim dedim, adam boş boş baktı. Daha sonra mermer tapu olmadan yapıldı. O salak herif acaba alt tarafı 1000 TL olan bir mezarın tapusunu alıp ne yaptı ara sıra onu düşünüyorum.

Geri
Yukarı