Mount&Blade 2:Bannerlord fiyatı ne kadar olacak?

100 TL ve üzeri çok saçma olur bence. Sonuçta AAA tarzında bir oyun değil. Benim tahminim maksimum 80 TL olacağı yönünde. 100 TL ve üzeri olursa TR de iyi satış yapacağını hiç sanmıyorum. Bakalım göreceğiz az kaldı.

2016 ocak ayında bu oyun bu sene çıkmazsa bir daha para verip asla almam demiştim. 2016 ocak diyorum. gelen ilk izlenimler sözümden caymaya teşvik ediyor beni ama her halükarda 150 lira üstünde bir fiyat vereceğimi sanmıyorum. benim tahminim 120-150 arası çıkacak ülkemiz için.

benim tahminim 100-120 tl arasıydı ama enis 100 tl olması lazım deyince bence de 100 tl olacak gibi hissetmeye başladım. Sonuçta steam satıcak 1,5 dolar hesaplamaya çalışıyor. Yeni oyun çıkınca şirketlerle konuşuyor Türkiye için ve firmada Türk firması ondan daha kolay anlaşa bilir.
Oyun 50 dolar olsa 1,5 hesaplasa Steam TaleWorlds ile anlaşarak 75 tl yapar vergi steam kar payı 20-25 tl olsa tamam 100 tl olabilir. Tabi ben 50 dolar olacağını hiç zannetmiyorum 40-45 dolar olur sonuçta Bf5 gta5 gibi 3A oyunlar 59 dolara çıkıyor her zaman

Son düzenleme:
Resmi açıklamaya göre Türkiye çıkış fiyatı 150 lira olacakmış. Ve Türkçe dil desteği de dâhil birçok özellik zamanla eklenecek.

Son düzenleme:
bence 150 tl çok olur çünkü çoğu özellik olmayacak ve steam yurt dışında 55 dolar olan 23 mart çıkacak olan Half-Life: Alyx türkiyede 92 tl istiyor ve şuan indirimde 83 tl istiyor bakalım Bannerlord ne olacak

150 lira olacakmış söylentilere göre.Alır mıyım derseniz almayı düşünmüyorum şahsen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı