Mount & Blade II: Bannerlord kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MMLee

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI MPG B550 GAMING PLUS
Amd Ryzen 7 3700X 3.60GHZ
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB 4000 MHz DDR4
XFX RX570 8 GB
FSP Hydro G Pro 850w 80B
James Donkey 500GB m2 SSD
James Donkey 1TB m2 SSD
Meslek
Öğrenci(Çilekeş)
Merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce oyunu beğenmessem diye Mount and Blade Bannerlord'u Torrent indirmiştim. Oyunu Torrent'ten indirdiğimde kasma problemi yoktu. Dün Steam'den satın aldım, indirdim. Fakat oyun birlik, envanter, satış kısımlarında her sayfada kasıyor savaşa girerken savaştan çıkarken kasıyor ama hareket halinde ve savaş içinde hiçbir kasma olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce oyunu beğenmessem diye Mount and Blade Bannerlord'u Torrent indirmiştim. Oyunu Torrent'ten indirdiğimde kasma problemi yoktu. Dün Steam'den satın aldım, indirdim. Fakat oyun birlik, envanter, satış kısımlarında her sayfada kasıyor savaşa girerken savaştan çıkarken kasıyor ama hareket halinde ve savaş içinde hiçbir kasma olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Belki de sistem yetmiyordur sistem özelliklerini vermeden kesin bir şey diyemeyiz.

Daha çok kasmasının sebebi Torrent'te güvenlik programları yok. Gerçeğinde ise oyunu çalmasınlar diye crack koruma sistemi var. Sisteminizi atar mısıbız?

Hocam sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Bende de aynı sorun vardı. RAM'i Dual yapınca geçmişti.

Sistem özelliklerinin ve oyundaki ayarların vahiy yoluyla mı aktarılmasını bekleyelim yoksa siz zahmet edip konuya yazar mısınız?

(Konu açan adam ceza alıyor, madem düzeltip açılıyor neden ceza veriliyor onu da anlamıyorum.)

Bende de ara sıra donuyor şehirde falan gezerken ya da mapte gezerken neden bilmiyorum. Savaşlarda 75 FPS altına düşmüyor yüksek ayarlarda ama sanırım RAM sorunu. Önceden daha kötüydü tabi ama gerçi [Guide] Optimising single-player performance - Stuttering? Got 8gb RAM? This might help burada denen şeyleri yapınca geçti azıcık. Memory Leak problemi mi ne varmış sanırım çok fazla RAM yiyormuş.
6 GB RAM var gerçi bende o yüzden kasıyordur yüksek ayarlarda oynuyorum 6 GB ile.

Herkese tekrardan selamlar AMD Ryzen 7 3700x---16 GB 3200mhz ram (2x8)---gtx1050ti ekran kartı---500 GB m2 SSD James Donkey---MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI. PC özelliklerim bunlar arkadaşlar.

Geri
Yukarı