Mount & Blade II: Bannerlord mouse sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Baran Ayazz

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Soruna geçmeden önce bu seriye aşina olmadığımı ve Bannerlord'un serinin oynayacağım ilk oyunu olduğunu belirtmek isterim. Sorunuma gelecek olursak; ayarlar, menü ve Y, T, enter tuşları ile açılan kısımlar dışında(imlecin gözüktüğü) mouse çalışmıyor: Yani kamera dönmüyor, savunma ve saldırı yapamıyorum. Ayrıca Y, T, enter tuşları açıkken sağ tık ile kamerayı çevirebiliyorum ama hareket edilmiyor maalesef yoksa öyle gene de oynayabilirdim. Umarım derdimi anlatabilmişimdir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Soruna geçmeden önce bu seriye aşina olmadığımı ve Bannerlord'un serinin oynayacağım ilk oyunu olduğunu belirtmek isterim. Sorunuma gelecek olursak; ayarlar, menü ve Y, T, enter tuşları ile açılan kısımlar dışında(imlecin gözüktüğü) mouse çalışmıyor: Yani kamera dönmüyor, savunma ve saldırı yapamıyorum. Ayrıca Y, T, enter tuşları açıkken sağ tık ile kamerayı çevirebiliyorum ama hareket edilmiyor maalesef yoksa öyle gene de oynayabilirdim. Umarım derdimi anlatabilmişimdir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Daha açıklayıcı olur musunuz bir şey anlayamadım.

Bu iki ekranda mouse imleci gözüküyor ve mouse hareket ettirilebiliyor.
2.resimde sağ tıkla kamera açısını değiştirebiliyorum
Ama köye giriş yaptığımda ya da eğitim bölümünde mouse çalışmıyor.Onun ekran görüntüsünü paylaşamıyorum çünkü 4 mb'dan büyük.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    794,7 KB · Görüntüleme: 241
  • Ekran Görüntüsü (27).png
    Ekran Görüntüsü (27).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 242

Yeni konular

Geri
Yukarı