Mount & Blade: Warband herkes kocam oldu

Sting But JokeR

Decapat
Daha fazla  
Sanırım save bozuldu anlamadım 0 hile, hileler kapalı :D krallıklar dahil kocam olmuş, tüm lordlar olduğu yerde dondu. Yoldaşlarım savaşlarda öldü ve hiçbir gelir giderim yok. Kral ragnar bile bana kocacığım diyor :D sinirim bozuldu o kadar uğraştım bu save için. Çözümünü bilen var mı? Bu arada tüm oyun ayarlarım sıfırlanmıştı.

20240314171929_1.jpg

20240314171942_1.jpg

20240314172307_1.jpg

20240314171637_1.jpg

Yoldaşlarınız nasıl öldü mod mu kullanıyorsunuz?

Sanırım save bozuldu anlamadım 0 hile, hileler kapalı :D krallıklar dahil kocam olmuş, tüm lordlar olduğu yerde dondu. Yoldaşlarım savaşlarda öldü ve hiçbir gelir giderim yok. Kral ragnar bile bana kocacığım diyor :D sinirim bozuldu o kadar uğraştım bu save için. Çözümünü bilen var mı? Bu arada tüm oyun ayarlarım sıfırlanmıştı.

Yüksek ihtimalle save bozulmuş. Çözümü yok gibi gözüküyor.

Yıllar önce Warband'de kendi ordum ve yoldaşlarım dahil herkes bana saldırıyordu. Çözümünü bulamamıştım.

Hocam bu yüzden arada save i yedeklemelisiniz bide save i verebilir misiniz çok merak ettim.
yeni save açtım dün, yine baya oynadım 6 7 saat. 130 gün civarında oda bozuldu aynı şey oldu,kafayı yiyecem saatlerim gidiyor hep.
oyun diplomacy for litdum4 Modu bu arada, eğer girmek istiyorsan yüklemen gerek.

buyrun save: https://www.mediafire.com/file/szmebxq5bpx90dn/sg01.sav/file
2 tane save vardı umarım doğrusunu attım.

Geri
Yukarı