Mount & Blade: Warband nasıl oynanır?

Hocam oyun başlarında bir kaç adam toplayıp kuytu köşede köy yağmalamak çok iyi para getiriyor. Köy başı 8000 dinar falan. Görevleri lordla aranızı iyileştirmek için yapın.
Anladım teşekkürler, ben görev kovalamaya çalışıyordum ama bu taktik daha iyi çünkü köy halkı taş, sopa ile saldırıyor zaten.

Anladım teşekkürler, ben görev kovalamaya çalışıyordum ama bu taktik daha iyi çünkü köy halkı taş, sopa ile saldırıyor zaten.
Yağmalarken size karşı koymuyorlar zaten genelde. En azından bana hiç karşı gelmediler ancak dikkat etmeniz lazım. Devriye gezen ordular oluyor. Yağmalarken onlardan birine denk gelirseniz bir soğuk su içebilirsiniz.

Yağmalarken size karşı koymuyorlar zaten genelde. En azından bana hiç karşı gelmediler ancak dikkat etmeniz lazım. Devriye gezen ordular oluyor. Yağmalarken onlardan birine denk gelirseniz bir soğuk su içebilirsiniz.
Devriye gezen ordulardan kastınız mesela Kergitler Şehrinin Kergitler Köyü oluyor, ve Kergitli askerleri devriye gezerek köylerini koruyor. Böyle mi?

Oyun sandbox. İster kendi krallığını kur istersen başkasının emri altında çalış istersen ticaret yap tamamen sana kalmış.
Bunları nasıl yapacağımı bilmiyorum işte maalesef, Krallıklardan birine girmeye çalışırken askerlere sıkıp 4-5 kere esir alınıp kaçtım :D

Devriye gezen ordulardan kastınız mesela Kergitler Şehrinin Kergitler Köyü oluyor, ve Kergitli askerleri devriye gezerek köylerini koruyor. Böyle mi?
Kalelerin ve şehirlerin etrafında dolanıyorlar genelde. Sizi görürlerse yanınıza geliyorlar. Zaten imleci üstlerine götürdüğünüzde "Devriye Geziyor" diye yazar.

Arkadaşlar Mount & Blade: Warband oynuyorum, fakat oynayamıyorum. 1-2 görev yapıyorum sonra hikayeden kopuyorum, şehir şehir gezip çapulcularla savaşıp oyundan çıkıyorum, insanlar krallık kurdum diyor, evlendim diyor, benim oyun hakkında bilgim %0. Oyun hakkında destek olabilecek var mı? :D

Turnuvalara katılıp nam kazanın, Çapulcu kesin hem gelişin hem nam kazanın, krallardan görev alın hepsiyle dost olun, katılmayı seçtiğiniz krallığın lordları ile de dost olun sonrası kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı