Mount and Blade Warband nasıl oynanır?

Çocukken oynamayı denemiş ve beceremeyip salmıştım. Steam hesabıma 3 yıl önce almıştım fakat 1 dakika bile oynamadım. Hazır tatilken boş vakitlerde zaman geçirecek oyun arıyorum ve bu oyun uygun olur diye düşündüm fakat bir sıkıntı var. Ben bu oyunu nasıl oynayacağım?

İnternetten bir rehber videosu acabilirsiniz ayrica oyun ici egitim bölümü var ama sadece dovusler icin tabii ki bu tutorial. İnsanlar sana bir yere kadar gorev verir sonra salarlar. İste orada RP dedigimiz unsur devreye girer. Kale kusat, adam tutsak al, adam oldur, dunyaya kotuluk sal, iyilik yap kafana gore bir hikaye olustur her şeyi yap. Oyun sana oyle karisik zindanlar, bulmacalar vermiyor ki zorlanasiniz. Sandbox bir yapi sunuyor sana zaten belli basli birkac şey var sana onerebilecegim sunlar: Turnuvalara katil, tuccarlardan yiyecek al, capulcu kes, koylerden adam al ve onlari gelistir, daha cok capulcu kes, skill ozelliklerinde guc, demir vucut, guclu darbe, kalkan, atletizm ve binicilik calis, ufaktan devletlerle anlasma yap, bara git artik oradan adam topla paran olunca, zirh, silah vs bunlar benim yaptığım seyler aslinda ilk oynamaya baslayinca...asil olay zaten burada: Kafana gore:)

Geri
Yukarı