Mouse basılı tutma programi

SSamett

Centipat
Öncelikle şunu söylemek isterim. Bahsettiğim şey Speed Auto clicker değil. Ben bilgisayari burakip gideceğim sanki fareye basılı tutuyormuşum gibi olsun istiyorum tıklıyormuş gibi değil son çare konu olusturdum bir bulamadim:D.
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır (Kategori olarak)

Belki işinize yarayabilir.

Double Click özelliğin varsa macro recorder ile yapabilirsin.
anlatmaya çalıştığın şey istedigim şey değil

Belki işinize yarayabilir.

program biraz karışık geldi istediğim şeyde olmayabilir istedigim şey ben yokken programi açicam sadece mouseyi basıli tutmasini sağlayan birşey

Vay be zamanında deli gibi Cabal Online oynarken karakterlerimizi "trainning dummy"lere bırakırdık skill exp kasabilmek için.. Mana potumuz bitip skill vuruşlarımız durmasın diye de potumuz kalvyede hangi tuştaysa o tuşa kağıt sıkıştırıp dışarı çıkardık.. Güzel günlerdi sonrasında zaten oto pot sistemi getirdiler oyuna.. O zamanlar hiç program falan araştırmak aklımdan geçmemişti ve dandik bir uzaktan kumandalı araba motorundan küçük servo kollu tarzda bişey yapıp mouse'a klik yapabilecek yükseklikte bırakmak ayarlayıp dışarıya çıktığım zaman öyle bırakmak gelmişti.. Ama onu da yapmadım, sen fantezi amaçlı böyle bişey yapabilirsin hocam 😂 Çünkü öyle bir program bilmiyorum belki mouse'unuz macro destekliyse ve programı varsa program üzerinden bişeyler yapılabilir..

Eski bir konuyu hortlatacağım ama belki lazım olan olur. Logitec G300s mouse sahibiyseniz bu mümkün.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    240,3 KB · Görüntüleme: 929
Öncelikle şunu söylemek isterim. Bahsettiğim şey Speed Auto clicker değil. Ben bilgisayari burakip gideceğim sanki fareye basılı tutuyormuşum gibi olsun istiyorum tıklıyormuş gibi değil son çare konu olusturdum bir bulamadim:D.
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır (kategori olarak)

Eğer amacını detaylı aktarırsan sana yardımcı olacağıma söz veriyorum.

Dostum hala lazım mı bilemem ama fare ayarları>ek fare seçenekleri>tıklama kilidini etkinleştir>zamanı en uzuna çek, fare 1. tuşuna 4-5 saniye basılı tut ve sürekli basılı kalıyor parmağını çektiğin zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı