Mouse çalışıyor fakat klavye algılamıyor

burakkucuksubasi

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle şöyle anlatayim sistemim garantiden geldi açtım herşeyi taktım açıldı mouse USB li onu da taktım sorun yok klavyeyi taktım klavye sapıtmaya başladı bir tuşa basıyorum yazmıyor ses açıp kapatıyor başka harfler yazıyor vs ben önce klavye bozuldu sandım vatandan gidip bi klavye aldım geldim onu taktım onun önce hiç ışığı yanmadı ondan sonra yandı USB yi içeriye doğru bastırdığımda çalıştı portlarda mı sorun var dedim önce bütün portlara mouse ve flaş taktım çalışıyor. Aldım klavyeyi vatana götürdüm bozuk diye orda adam önünde laptopa taktı sorunsuz çalıştı neyse 1 gün sonra sistemi alıp bilgisayarcıya götürdüm anlattım sorunu orda benim bilgisayarı açtık klavyeyi taktık sorunsuz çalıştı adam elektrikle ilgili bir sorun olabileceğini söyledi acaba benim prizde bir problem mi var bilmiyorum baktım prizde topraklama da var ama voltajı ölçtürmek için yarın birisi gelip bakacak bilmiyorum sorun nerde tam olarak anlayamadım.

Aygıtları kaldırıp tekrar yükledim hepsini tek tek, olmuyor. Klavyenin elle yüklenmesi nasıl oluyor ki İnternet de bulmuyor onu. Hani voltaj sorunu varsa bu PC'ye de Zarar verecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 22
Bu UPS mu oluyor bilmiyorum ama şu an tepki vermiyor hiç cihaz

Evet UPS ve UPS gücü bilgisayarı çalıştımaya yetmezse güçle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz bilgisayarınız kaç Watt ve UPS kaç Watt buradan gördüğüm kadarıyla 650VA'dir o UPS Max böyle ise bu sorun yaratabilir veya bataryası bitiktir bu yüzden de güç beslemesinde sııntı yaşayabilirsiniz

Evet UPS ve UPS gücü bilgisayarı çalıştımaya yetmezse güçle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz bilgisayarınız kaç Watt ve UPS kaç Watt buradan gördüğüm kadarıyla 650VA'dir o UPS Max böyle ise bu sorun yaratabilir veya bataryası bitiktir bu yüzden de güç beslemesinde sııntı yaşayabilirsiniz
Bilgisayarın güç kaynağı 550 watt

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu UPS mu oluyor bilmiyorum ama şu an tepki vermiyor hiç cihaz

Bilgisayarın güç kaynağı 550 Watt

Yetmezzzz UPS değiştir 600VA Max sana 400W enerji sağlar bu zamana kadar gümlemediğine dua et

2 3 yıldır balkonda duruyor bataryası bitmişse bilmiyorum ki anlamıyorum pek bunlardan
T

Yetmezzzz UPS değiştir 600VA Max sana 400W enerji sağlar bu zamana kadar gümlemediğine dua et
Tamamda ben bunu kullanmıyorum zaten hiç arkadaşlar ups diyince bunu söyledim balkonda duruyor diye

Sana 500W için 900VA gibi bir değer lazım oda 600W denk geliyor senin sağlıklı olması için 1500VA değerinde bir UPS kullaman lazım
Ben ups kullanmıyorum kardeşim zaten şuan fişe takılı tuşuna basınca ışığı felan Yanmıyor zaten ben normal prize takıyorum Bilgisayarı ups ile kullanmıyorum ama klavye ile ilgili bir sorun yaşıyorum şuan da işte

Geri
Yukarı