Mouse hareket ediyor fakat tıklanmıyor

hypertech0

Decapat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 16 GB 3000MHz
Ekran kartı
ASUS RTX3060TI 8GB
Anakart
B450 PRO M2V2
İşlemci
RYZEN 5 5600X
CTRL + Shift + del yapıp açılan yeri kapatınca düzeliyor. Mouse'ı hareket ettirebiliyorum fakat hiçbir şeye tıklayamıyorum.
Mouse ile ilgili değil. Virüs taraması yaptım herhangi bir sorun yok. Yazılımsal Windows ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Tahminimce explorer.exe ile ilgili.

Tıkladığınız yer temazsılık yapıyor olabilir
Trojan yemiş olabilirsiniz virüs yok demişsiniz ama
Mouse nin kendi uygulama ayarlarına bakmanızı tavsiye ederim yoksa fare ayarları yazarsanız ayarlara ordan da kontrol edebilirsiniz .

Yabancı bir forumda buldum. Mouse driverlarını sildim, Mouse'yi çıkarttım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Başka bir mouse taktım ve sorun çıkmadı. Tekrar eski fareyi takınca iki Mouse'da da sorun çıkıyor. ( tekrar driverları sildim, bu kez sadece yeni Mouse'yi kullanıyorum şu an bir sorun yok ).

Yabancı bir forumda buldum. Mouse driverlarını sildim, Mouse'yi çıkarttım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Başka bir mouse taktım ve sorun çıkmadı. Tekrar eski fareyi takınca iki Mouse'da da sorun çıkıyor. ( tekrar driverları sildim, bu kez sadece yeni Mouse'yi kullanıyorum şu an bir sorun yok ).
Hiç yoktan iyidir.

Yabancı bir forumda buldum. Mouse driverlarını sildim, fareyi çıkarttım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Başka bir mouse taktım ve sorun çıkmadı. Tekrar eski fareyi takınca iki Mouse'da da sorun çıkıyor. ( tekrar driverları sildim, bu kez sadece yeni fareyi kullanıyorum şu an bir sorun yok ).

Driverları nereden sileceğim?

bugun bende de oldu durup dururken, Notebook kullanıyorum
Logitech fare, aygıt yöneticisinden kaldırıp yeniden yükledim
Restart yaptım
allupdate dosyası çalıştırdım yok maalesef.
baska pc de çalışıyor

Geri
Yukarı