Mouse kaydirma padleri

Ensar schwarz

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık iki hafta önce Logitech G402 aldım. Ama bugün oyun oynarken bir takılma oldu. Fareyi kontrol ettiğimde en alttaki skates ( feet ) artık her ne deniyorsa o kaydırma padinin ucundan kalktığını fark ettim. Geri ittirdim şu an tekrar yapıştı gibi ama neden oldu bilmiyorum. Önceki farem 2 sene sonra aynı sorunu çıkarmıştı. Ben de çözüm olarak mousepadi değiştirip yeni mouse aldım ama yine aynı sorun ile karşı karşıyayım. Aldığım mouse pad HyperX Fury s Pro Gaming. Bu alttaki padleri eğer çıkarsa bir şey ile yapıştırsam tutar mı acaba? Veya bu tip şeyleri Türkiye'de satan bir firma biliyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Düzgün teflon bir skatez alın farkı hissedeceksiniz.

Çöpten farksız boyalı skatezleri var teflon skatez alıp yapıştırınca o mouse pad ile kayganlaştırıcı krem sürmüş gibi kayar.

Ayrıca bu hantal fareden bir an önce kurtulmanızı tavsiye ederim.

Şuan da kaymasında hiçbir sıkıntı yok fakat yeni olmasına rağmen böyle bir sorun ile karsilasinca şaşırdım doğrusu. Peki bu önerdiğiniz site güvenilir mi ?

Düzgün teflon bir skatez alın farkı hissedeceksiniz.

Çöpten farksız boyalı skatezleri var teflon skatez alıp yapıştırınca o mouse pad ile kayganlaştırıcı krem sürmüş gibi kayar.

Ayrıca bu hantal fareden bir an önce kurtulmanızı tavsiye ederim.

Şu an da kaymasında hiçbir sıkıntı yok fakat yeni olmasına rağmen böyle bir sorun ile karsilasinca şaşırdım doğrusu. Peki bu önerdiğiniz site güvenilir mi?

Evet güvenilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada incelemesi de bulunmakta. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Swar10 kodu ile %10'luk bir indirim kazanıyorsunuz.

Ürün 7 senelik eski bir ürün. Benim size önerim bu eski ve hantal ürünü değiştirmeniz olacaktır.

Evet güvenilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ürün 7 senelik eski bir ürün. Benim size önerim bu eski ve hantal ürünü değiştirmeniz olacaktır.
Ah keşke sipariş vermeden önce indirim kodunu gorebilseydim :))
Evet güvenilir.

Ayrıca evet mouse un eski bir ürün olduğunun farkindayim fakat benim eski mouseum ile yapı olarak aynı şekilde oldugu için bunu tercih ettim. Ve eski bir ürün olması a rağmen hala satılması gerçekten şaşırtıcı

Ah keşke sipariş vermeden önce indirim kodunu gorebilseydim :))

Ayrıca evet mouse un eski bir ürün olduğunun farkindayim fakat benim eski farem ile yapı olarak aynı şekilde oldugu için bunu tercih ettim. Ve eski bir ürün olması a rağmen hala satılması gerçekten şaşırtıcı.

Olsun 5₺ indirimi oluyordu.

Gözle görülür bir fark olacaktır.

Geri
Yukarı