Mouse kendi kendine hareket edip tıklıyor

Kerem Keller

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar normalde torrent indirmem fakat arkadaşlarımın ısrarı üzerine torrent oyun indirdik. Bu olay yaklaşık 2 hafta önce oldu. Bugün başka bir oyundayken mouse kendi kendine hareket etmeye başladı. Malwarebytes ile tarama yaptığımda o torrentle ilgili birkaç virüs bulmuştu. Şimdi hem Kaspersky hem de Malwarebytes ile tarama yaptığımda bir sorun görünmüyor. Sizce problem nedir?

Aynı şekilde benimde oluyordu format attım ve arka tarafta taktığım soket yerini değiştirdim . Sana önerim önce soket yerini değiştir daha sonra düzelmezse başka bir mouse ile dene en son format son çare . Benim takip ettiğim yollar bunlar oldu

Format son çözüm değil, hem Kaspersky hem Malwarebytes'ın bile bulamadığı bir türde virüs bulaşmışsa zaten sizin farenizi oynatmakla yetinmezdi şimdiye kadar. Farklı bir USB girişinde deneyin.
Farklı bir usb girişi denemesini formattan önce yapmasını söyledim zaten :) tabiiki format en son önerilecek bir şey .

Herkese teşekkür ederim. Soket ve mouse sorunlu olabileceğini sanmıyorum. Yinede deneyeceğim.
Format son çözüm değil, hem Kaspersky hem Malwarebytes'ın bile bulamadığı bir türde virüs bulaşmışsa zaten sizin farenizi oynatmakla yetinmezdi şimdiye kadar. Farklı bir USB girişinde deneyin.
Yetinmezdi derken?

Yeni konular

Geri
Yukarı