Mouse Pad hafif plastik kokusu normal mi?

Şu padi aldım -> GamePower GPR300 300x300x3mm Gaming Oyuncu Mouse Pad : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Hafif bir plastik/petrol? kokusu var. Normalde rahatsız etmiyor aslında ama elimi kokutuyor. Bu kadarı normal mi? İlk defa kullanıyorum.

Sadece bileğimin altına destek olsun diye aldım o yüzden çok para veresim de yoktu hani.

İlk başlarda aldığında plastik/petrol kokması çok normal bir süreden sonra artık o kokuyu almamaya başlıyorsun gidiyor.

Ucuz ürün olduğu için normaldir. Kullandıkları malzemenin aynı boyutta ancak 2-3 katı daha pahalı versiyonlarında böyle bir kokuyu ilk gün bile yaşamazsınız (belki çok çok az). En azından ben steelseries kullanıyorum ve yaşamadım. Daha da ucuz ürünlerde bu koku günlerce havalandırsanız bile geçmiyor. Ancak sizin ürününüzün kokusu belli bir süre kullanımdan sonra geçer diye düşünüyorum.

Ucuz ürün olduğu için normaldir. Kullandıkları malzemenin aynı boyutta ancak 2-3 katı daha pahalı versiyonlarında böyle bir kokuyu ilk gün bile yaşamazsınız (belki çok çok az). En azından ben steelseries kullanıyorum ve yaşamadım. Daha da ucuz ürünlerde bu koku günlerce havalandırsanız bile geçmiyor. Ancak sizin ürününüzün kokusu belli bir süre kullanımdan sonra geçer diye düşünüyorum.
Yani o kadar rahatsız edici değil zaten, burnumu yakınlaştırmadan gelmiyor ama bi sorayım dedim yine.

Akşamları balkona koyarım, belki faydası olur.

hiç koku olmaması gerekli ama malesef ucuz oldukları için buna maruz kalıyoruz rahatsız edici duzeyde ve bu genel hepsinde var kaliteli ve pahalı olanlarda gorulmuyor

Geri
Yukarı