Mouse pad önerisi

alperen4127

Hectopat
Daha fazla  
Selâm dostlar elimde olan mouse pad zamanında aldığım 2009 model Razer mouse ile gelen bir mouse pad.
Mousepadimden gayet memnundum fakat artık oyunları düşük senste oynamaya başladığım için küçük gelmeye başladı.
(25'e 21 cm sanırım) ve bende bunun sonucunda yeni bir mouse pad almaya karar verdim. İnternette araştırdığım kadarıyla SteelSeries markalı HyperX markalı mousepadler hakkında gayet olumlu yorumlar var. Fakat yeni bilgisayar aldım bütçem kısıtlı bir bez parçasına 130 140 TL vermek zor geliyor açıkçası. En ufak olan modellerinde fiyat uygun ama ufak geleceğini düşünüyorum.
Sadede gelecek olursak büyük ebatlarda 50-90 TL arası önerebileceğiniz mouse pad modelleri var mı? SteelSeries gibi markalarla aralarında ne gibi farklar olur? Fark varsa paraya kıyıp SteelSeries modellerinden mi almalıyım?

Şu mouse pad de hoşuma gidiyor açıkçası fakat elimdeki 2009 model Razer ile gelen mouse pad'den kötü performans mı verir yoksa daha mı iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların önerdiği mousepad modelleri gayet güzel. Ben HyperX Fury SE kullanıyorum zamanında profesyonel olarak oynadım ve ihtiyacım olmuştu. Ancak bu fiyata kaliteli XL alabiliyorsunuz zaten, alın geçin.

Maalesef M modeli 140 lira şu anda. XL modelini zaten ağzımıza bile almayalım :D.
Hyper X Fury s de iyidir.

Herkesin aynı şeyi önereceğini bildiğimden bende farklı bir şey olsun boyutlarından emin değilim ama HyperX'in Fury s modeli var.
Arkadaşların önerdiği mousepad modelleri gayet güzel. Ben HyperX Fury SE kullanıyorum zamanında profesyonel olarak oynadım ve ihtiyacım olmuştu. Ancak bu fiyata kaliteli XL alabiliyorsunuz zaten, alın geçin.
QP Prism, Hexa veya Honeycomb öneririm. Ama görüntü olarak Hexa en hoş duran bence.
teşekkürler ederim önerileriniz için. modellerin görüşünü çok içime sinmesede inceleyeceğim.

Geri
Yukarı