Mouse pade dokununca MSI Optix G273QF 27 kapanıp açılıyor

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba elimde MSI Optix G273qf 27 monitör mevcut. Masamın üstünde bulunan mouse pad a elimi hızlı sürtünce üstünü temizlemek için monitör saniyelik kapanıp açılıyor. Acaba mouse pad a elimi sürdüğüm zaman statik elektrik oluşturup monitöre mi etki ediyor anlayamadım. Sizce sorun neden kaynaklıdır? Bu sorun harici hiçbir sıkıntım şikayetim yok monitörden.

Eğer mouse pad büyükse ve ışıklıysa statik elektrik aktarımı yapması normaldir.
Küçük bir tane vardı hocam onu değiştirdim daha biraz önce kargodan gelen büyük mase padi koydum masaya gene aynı olay oldu. Elimi sürtünce monitöre bir haller oluyor. Dediğiniz gibi muhtemelen vücudumda statik elektrik olabilir.

Arkadaşlar merhaba elimde MSI Optix G273qf 27 monitör mevcut. Masamın üstünde bulunan mouse pad a elimi hızlı sürtünce üstünü temizlemek için monitör saniyelik kapanıp açılıyor. Acaba mouse pad a elimi sürdüğüm zaman statik elektrik oluşturup monitöre mi etki ediyor anlayamadım. Sizce sorun neden kaynaklıdır? Bu sorun harici hiçbir sıkıntım şikayetim yok monitörden.

Aynı şey bende de oluyor PC başında yemek yiyen birisiyim mouse Pad'e kırıntı döküldüğünde böyle fazla sürttüğüm zaman mouse kablosuna vs temas edince elektrik çarpıyor bazen de monitör 1 saniyeliğine kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı