Mouse tavsiyesi

Bütçe
1200

Bundan bende var 4 tane modu var RGB, efsane bir mouse, almanı tavsiye ederim.

Biraz ucuz ama istediğin her şey var içinde.

Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederim. Evet fare kötüye benzemiyor ama bana uymayan bir özellik var o da farenin 138 gram olması. Ben daha çok hafif farelerden yanayım. Hafiften kastın ne diye soracak olursanız eğer, 80 gram ve altını ben kendim için ideal görüyorum.

Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederim. Evet fare kötüye benzemiyor ama bana uymayan bir özellik var o da farenin 138 gram olması. Ben daha çok hafif farelerden yanayım. Hafiften kastın ne diye soracak olursanız eğer, 80 gram ve altını ben kendim için ideal görüyorum.

Bütçeyi arttırmazsanız G PRO Hero alabilirsiniz 80 gram.
Ama bütçeyi arttırısanız G PRO X superlight var oda 63 gram.

Bütçeyi arttırmazsanız G PRO Hero alabilirsiniz 80 gram.
Ama bütçeyi arttırısanız G PRO X superlight var oda 63 gram.

G PRO Hero, G PRO Wireless'in Türkiye adı değil mi ben yanlış bilmiyorum. Bir de bir önceki sayfada yazmıştım, G PRO X superlight gerçekten kaliteli, hızlı, rahat ve ergonomik bir fare mi yani o paraya değer mi asıl konu bu. Bütçemi belki arttırabilirim ama dediğim gibi benim için en önemlisi vereceğim paraya değer mi?

G Pro X Superlight, Glorious Model O Wireless veya Razer Viper Ultimate öneririm. Üçü de çok iyi mouseler. Model O Wireless daha ucuz ama çok geri kalır bir yanı yok, delikli bir mousedir. Delikli mouse istemiyorsanız, G Pro X Superlight veya Razer Viper Ultimate gayet iyi tercihler. Biliyorum G Pro X Superlight biraz bütçenizi aşıyor ama çıkabileceğinizi varsayarak öneriyorum.

G PRO X superlight, Gloriorus model o Wireless veya Razer Viper Ultimate öneririm. Üçü de çok iyi mouseler. Model o Wireless daha ucuz ama çok geri kalır bir yanı yok, delikli bir mousedir. Delikli mouse istemiyorsanız, G PRO X superlight veya Razer Viper Ultimate gayet iyi tercihler. Biliyorum G PRO X superlight biraz bütçenizi aşıyor ama çıkabileceğinizi varsayarak öneriyorum.

Merhabalar. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Dediğiniz mouseleri biliyorum ve az çok bilgim var. Razer Viper Ultimate elime biraz büyük gelir diye düşünüyorum çünkü orta ve büyük elli insanların da kullandığı bir mouse. (benim elim küçük el sınıfına girer diye tahmin ediyorum.) Gloriorus model o da dediğiniz gibi kötü bir tercih olmaz gibi geliyor ama delikli mouse hissiyatını hiç deneyimlemediğimi söylemem gerek. Bir önceki yazdığım yazıya tatmin edici bir cevabınız var mı peki? G PRO X superlight fiyatını sonuna kadar hak eden ve kendini belli eden bir fare mi konusu.

Mouse alınacaksa Logitech öneririm. Ayrıca artık her ne kadar Wireless mouselarla kablolular arasında pek fark kalmasada benim tercihim kablolulardan yana olurdu.

Kesinlikle. Aşırı iyi bu.

Merhabalar. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Dediğiniz mouseleri biliyorum ve az çok bilgim var. Razer Viper Ultimate elime biraz büyük gelir diye düşünüyorum çünkü orta ve büyük elli insanların da kullandığı bir mouse. (benim elim küçük el sınıfına girer diye tahmin ediyorum.) Gloriorus model o da dediğiniz gibi kötü bir tercih olmaz gibi geliyor ama delikli mouse hissiyatını hiç deneyimlemediğimi söylemem gerek. Bir önceki yazdığım yazıya tatmin edici bir cevabınız var mı peki? G PRO X superlight fiyatını sonuna kadar hak eden ve kendini belli eden bir fare mi konusu.
Fiyat konusu bence kişiden kişiye değişir bana göre hak etmiyor, Model O Wireless gibi bir mouse varken alınmaz diye düşünüyorum. Aralarında 300 TL gibi bir fark olmasına rağmen sadece skatez konusunda geri düşüyor. Delikli mouse ben de deneyimlemedim fakat çok bir fark olduğunu düşünmüyorum. Üstelik ben detaylara dikkat eden birisiyim çok önemli olmasa da G Pro X Superlight hala Micro USB kullanıyor. Model O Wireless Type-C kullanıyor. İkisi de çok iyi mouseler. Sizin tercihinize kalmış buradan sonrası. Ama sadece benim dediklerimden de yola çıkmayın yabancı forumları okuyun karşılaştırma videoları da izleyin.

Bu arada benim sosyal medya da gördüğüm bir noktayı size danışmak istiyorum. Youtbe da gördüğüme göre G PRO Wireless'in Skatez'leri kötüymüş ve çabuk bozuluyormuş, acaba bir bilginiz var mı? Bu nadiren karşılaşılan bir şey mi yoksa doğru mu, bilgilendirebilir misiniz rica etsem.
Ve kablolu farelere göre Logitech G PRO Wireless veri aktarımında ve tepkime de daha mı yavaş bilen var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı