Mousepad önerisi

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar fare olarak SteelSeries sensei 310'a karar verdim ama mousepad konusunda hiçbir fikrim yok. Açıkcası bir beze 100-150 lira verme gibi bir niyetim hiç yok. Ciddi farklar yarattığını açıkçası hiç düşünmüyorum ama yine de size sormak istedim. Bu mousepad ile bu mousepad arassında 110 TL'lik bir kalite farkı var mı gerçekten? Çok kafam karıştı fareyi sipariş edeceğim ama daha mousepad yok :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Control ve Speed bir model değil de sanırım baskı ürün olduğu için çok tercih ediliyor. Tabanı güzeldir yıkanabilir deniyor ama düşük sensitivity kullanıyorsanız sorun yaratacağını düşünüyorum. Uzun bir mouse pad istiyorsanız buna da bakabilirsiniz. James Donkey JD900 Pro Gaming (Oyun) Mouse Pad - incehesap.com

Eğer bütçeniz yeterse kendi kullandığım ve oldukça memnun kaldığım şu Mousepad'i tavsiye edebilirim.

Yani bütçe yeterli ancak gerekli mi diye sorguluyorum. Yani 50-60 lira fazla vermenin ne anlamı var gibi geliyor. Sizcede üstüne SteelSeries basılmış bir bez parçasına 100 TL vermek mantıklı mı? Ciddi bir fark olacaksa 50 TL daha verip dediğiniz QCK+ medium modelini sipariş edeceğim.

Geri
Yukarı