Mousepad Önerisi

blackripper

Hectopat
Arkadaşlar elim çok terliyor mousepad sürekli teri emiyor ıslanıyor rahat hareket edemiyorum SteelSeries QcK+ XL var 10 yıllık mousepad üstünde sigara yanıkları ufaktan var :D. Artık değiştirmek lazım aklımda iki soru var yine bez mi almam lazım yoksa sert plastik polimer yapıda bir şey mi almalıyım? Aklımdaki alternatifler sırasıyla şunlar önceliğim kullanım kolaylıgı teri vs. emmemesi.

1-Corsair mm600 ( Alüminyum blok üzerine çift yüzey skatezleri aşındırır mı bilmiyorum.)
2-Cougar Arena (Su geçirmez olduğunu söylüyor firma.)
3-Corsair mm300 (Önerilen mousepad F/P'de)
4-Cougar Speed 2 (Sert yüzey kadar pürüzsüz bir kayganlığa sahip)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliminyüm ve polimer yüzeyli hard padler skatezleri kumaş padlere kıyasla daha hızlı eritir. Renkli ve desenli mousepadleri tavsiye etmem ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra renkte açılma ve atma oluyor, ayrıca tracking ve LOD sorunlarıyla karşılaşmanız olası. Aralarında en mantıklı seçim Cougar Speed 2 olarak duruyor, ben de 1-2 güne sipariş vermeyi düşünüyorum bakalım.

Ben 4 senedir Steelseries QcK+ CS:GO edition mouse pad kullanıyorum. 3 ayda bir ortalama şampuan ile yıkıyorum. Kenarlarında açılma, üstüne renk bozulması hiç yaşamadım. Ben tekrardan Steelseries almanızı öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı