Mousepad önerisi

Speed ya da Control hangisine daha uygundur bilginiz var mı? Ürün çok hoşuma gitti. Eğer kullanıyorsanız ve kullanan birini tanıyorsanız hemen sipariş edebilirim.
2010 yılında bunun küçük boyunu almıştım. Ancak çok fazla oynattığımdan dolayı alt kısmı masaya yapışmaya başladı(hakikaten masaya koydun mu neredeyse hiç oynamıyor) ve geçen hafta kullanılmaz hale geldi. Tamamen benim hatam yani. Bu yüzden çok oynatmamak adına ben de bunu alacağım. Ondan önerdim sana da.

Ucuz evet fakat gerçekten de kaliteli olmuyor mesela tüyleri kalkıyor bir süre sonra elin değdiğinde çöpe atasın geliyor, çünkü aşırı rahatsız edici benim kullandığım.

Kullandığım ürün : Serel Comtech World Map Oyuncu Mouse Pad 900 x 400 x 3 mm Fiyatı

Edit : Ucuz yollu büyük alıp ayrıca mouse un altına bir tane alabilirsin kalite bir şey. Böylelikle elin masaya da değmez.

Yani bütçe yeterli ancak gerekli mi diye sorguluyorum. Yani 50-60 lira fazla vermenin ne anlamı var gibi geliyor. Sizcede üstüne SteelSeries basılmış bir bez parçasına 100 TL vermek mantıklı mı? Ciddi bir fark olacaksa 50 TL daha verip dediğiniz QCK+ medium modelini sipariş edeceğim.
Aslında sizin tercihinize kalmış sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben kendi kullandığım ve oldukça memnun kaldığım ürünü tavsiyede bulundum o kadar. Steelseries rival 110 ile kullanıyorum. Ağırlıklı olarak CS GO oynuyorum. Kayma hissi oldukça iyi.

4 senedir Steelseries Qck+ kullanıyorum çok da memnunum. Yıpranma yok denecek kadar az. Tek keşke dediğim şey şu klavyeyi de alan 'wide' modellerden alsaydım demem oldu. Onun haricinde oldukça memnunum.

Yaklaşık 3 senedir (belki de daha fazla) şu ucuza satılan Razer mousepadinden kullanıyorum. Halen daha dikişine bile bir şey olmadı. Bence mousepade 100 TL vermek gereksiz.

Kullandığım mousepadde sadece biraz renk attı, o da olsun o kadar.

Yaklaşık 3 senedir (belki de daha fazla) şu ucuza satılan Razer mousepadinden kullanıyorum. Halen daha dikişine bile bir şey olmadı. Bence mousepade 100 TL vermek gereksiz.

Kullandığım mousepadde sadece biraz renk attı, o da olsun o kadar.

Dostum bana da öyle geliyor. Ne kadar bir fark olabilir ki? O zaman ben bunu sipariş ediyorum. Daha iyisini biliyorsanız onu da alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı