MP3 müzik indirme sitesi dolandırıcılığı

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Müzik indirmek için bir sitye girdim. Fakat müzik inmedi ve şimdi indire bastım ve telefonuma mesaj geldi 1240 adlı SMS mesajı abonelik başlamış mıdır? Bir de şimdi numaramı değiştirmeli miyim? Gereksiz insanların eline geçmiş midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Müzik indirmek için bir sitye girdim. Fakat müzik inmedi ve şimdi indire bastım ve telefonuma mesaj geldi 1240 adlı SMS mesajı abonelik başlamış mıdır? Bir de şimdi numaramı değiştirmeli miyim? Gereksiz insanların eline geçmiş midir?

Eki Görüntüle 460828
Ne yazık ki tuzağa düşmüşsünüz. Ödeme yapmak zorundasınız (bildiğim kadarıyla) aynısı bana olunca iade etmemişlerdi ve kontörumu hüp diye çekmişlerdi.

Ben kontörlü kullanıyorum şuan bir şey çekmediler zaten 56 tl yok. Abone başlatıldı filan da yazmıyor. Numaram kötü ellerde olabilir mi değiştirmeye gerek var mı? Birde iptal edemiyor muyuz?
Ne yazık ki tuzağa düşmüşsünüz. Ödeme yapmak zorundasınız (bildiğim kadarıyla) aynısı bana olunca iade etmemişlerdi ve kontörumu hüp diye çekmişlerdi.
.

Eki Görüntüle 460828

Telefon numaranızı bir yere mi girdiniz? Yoksa numaranızı kendileri mi buldu anlamadım?

Telefon numaranızı bir yere girmeyle size ceza kesilmez. Yok öyle bir durum kendiniz bir şey onayladıysanız veya SMS gönderdiyseniz bu ücreti ödemeniz gerekebilir ama şuan kesin değil. Öncelikle hangi operatörü kullanıyorsanız müşteri hizmetleri ile konuşun.
Oradaki linke sakın girmeyin.

Telefon numaranızı bir yere girmeyle size ceza kesilmez. Yok öyle bir durum kendiniz bir şey onayladıysanız veya SMS gönderdiyseniz bu ücreti ödemeniz gerekebilir ama şuan kesin değil. Öncelikle hangi operatörü kullanıyorsanız müşteri hizmetleri ile konuşun.
Oradaki linke sakın girmeyin.
Linke bastım fakat link zararsız Vodafone’un kendi mesafeli satış sözleşmesi çıkıyor ve kendi sitesi.

Linke bastım fakat link zararsız Vodafone’un kendi mesafeli satış sözleşmesi çıkıyor ve kendi sitesi.
İşte onu kabul etmediğiniz sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsınız fakat emin olmak için önce dediğim gibi müşteri hizmetlerine durumu anlatın. Onlar kontrol etsinler. Herhangi bir aboneliğinizin olmadığına dair vb.

Telefon numaramı hiçbir yere girmedim.
Aradım konuştum müşteri hizmetleriyle o şifreyi girmediğiniz sürece ve o formu doldurmasının sürece bir şey olmaz dedi aboneliğim de yokmuş. Sizce numaramı değiştireyim mi? Kötü insanların eline geçmiş midir? Ben biraz şüpheciyimdir o yüzden numaramı herkes ile paylaşmam.
.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı