MP3 müzik indirme sitesi dolandırıcılığı

Apple Music ve YouTube Music aylık 13-14 TL. Bence gayet uygun fiyatı var. Uzun zamandır Spotify kullanıyorum ama son gelen zamdan sonra bu ikisinden birine geçmeyi düşünüyorum. Sana da öneririm. Gerek yok artık böyle şeylere.

@Afkborn @GerginGörünüşlüAdam @Mmmstqhmp
Telefon numaramı hiçbir yere girmedim.
Aradım konuştum müşteri hizmetleriyle o şifreyi girmediğiniz sürece ve o formu doldurmasının sürece bir şey olmaz dedi aboneliğim de yokmuş. Sizce numaramı değiştireyim mi? Kötü insanların eline geçmiş midir? Ben biraz şüpheciyimdir o yüzden numaramı herkes ile paylaşmam.

@Afkborn @GerginGörünüşlüAdam @Mmmstqhmp
Telefon numaramı hiçbir yere girmedim.
Aradım konuştum müşteri hizmetleriyle o şifreyi girmediğiniz sürece ve o formu doldurmasının sürece bir şey olmaz dedi aboneliğim de yokmuş. Sizce numaramı değiştireyim mi? Kötü insanların eline geçmiş midir? Ben biraz şüpheciyimdir o yüzden numaramı herkes ile paylaşmam.
Hocam numaranızı her yerden bulabilirler. Numara paylaşmak kötü bir şey değil merak etmeyin. Saçma sapan mesajlar alırsınız en kötü onları bloklarsınız.

Hocam numaranızı her yerden bulabilirler. Numara paylaşmak kötü bir şey değil merak etmeyin. Saçma sapan mesajlar alırsınız en kötü onları bloklarsınız.
Belki numaramı görememişlerdir. Dün o mesajdan sonra başka bir şey olmadı. Zaten müşteri hizmetleri de abonelik filan yok dedi. Belki sadece mesaj gönderildi otomatik olarak o siteye girdiğim için. @Afkborn

Belki numaramı görememişlerdir. Dün o mesajdan sonra başka bir şey olmadı. Zaten müşteri hizmetleri de abonelik filan yok dedi. Belki sadece mesaj gönderildi otomatik olarak o siteye girdiğim için. @Afkborn
Mesaj gönderilmesi için numaranızı bilmeleri gerekiyor zaten diye düşündüm içten içe.

Şimdi vodafone’u tekrar aradım eğer diyor böyle bir mesaj geldiyse üyelik başlamıştır ben bir onay vermeden böyle bir şey mümkün mü? Girdiğiniz diyor site virüslü olduğu içinmiş.
"Kontrol edin öyle bir üyeliğim var mı?" şeklinde sorun. Yok diyorsa sıkıntı olmayacaktır. Onlar zaten faturamıza yansıyan üyeliklerimizi görebiliyor.

Bir daha böyle sitelere girmeyin, yasal açık kaynaklı programlar var indirmeler için. Onları kullanın bilgisayarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı