MP3 müzik indirme sitesi dolandırıcılığı

Mesela ben böyle durumlar için Windows Store'dan indirdiğim "My MP4 to MP3 converter" programını kullanıyorum. Youtube linkini ekliyorum o MP4 şeklinde indirip MP3 biçimine çeviriyor.

Herhangi bir ödemeyi onaylamadığınız sürece bir şey yapamazlar. Bende video ve müzik indirmek için Online Video Converter kullanıyorum.

Mesela ben böyle durumlar için Windows Store'dan indirdiğim "My MP4 to MP3 converter" programını kullanıyorum. Youtube linkini ekliyorum o MP4 şeklinde indirip MP3 biçimine çeviriyor.
Şimdi vodafone’u tekrar aradım. Böyle bir aboneliğiniz yok dedi. Birde vodafonela bağlantılı eğlence servisini arayıp birde oraya sorun dedi ve numara verdi. Sordum onlarda yok böyle bi aboneliğiniz dedi ve herhangi bir siteye girdiğiniz için gelmiştir dedi. Siz onaylamadığınız sürece başlamaz dedi abonelik. Yani artık bir sıkıntı olmaz diye umut ediyorum.
Tekrar sormak istiyorum sizce numaramı değiştirmeli miyim?

Şimdi vodafone’u tekrar aradım. Böyle bir aboneliğiniz yok dedi. Birde vodafonela bağlantılı eğlence servisini arayıp birde oraya sorun dedi ve numara verdi. Sordum onlarda yok böyle bi aboneliğiniz dedi ve herhangi bir siteye girdiğiniz için gelmiştir dedi. Siz onaylamadığınız sürece başlamaz dedi abonelik. Yani artık bir sıkıntı olmaz diye umut ediyorum.
Merak etmeyin olmayacaktır. Konu üstünde çok takıntılı davranıyorsunuz. Bu konu hafife alınacak bir konu değil ama müşteri hizmetleri ile konuştunuz ve onlar bir aboneliğinizin olmadığını söylediler. Herhangi bir onaylama yapmadınız. Sadece mesaj geldi o yüzden rahatlayın. Sorun olmayacaktır. Bundan sonra indirme yaparken yukarıda verdiğim programı kullanabilirsiniz veya arkadaşlarımızın attıkları siteleri kullanabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim. Devam ediyorum şu anki numarama o zaman.
Çok teşekkür ederim. Devam ediyorum şu anki numarama o zaman.
@Afkborn .
Birde şikayet var sitesinde açılmış konulara baktım birçok kişiye gelmiş o mesaj abonelik başlamış sanırım onlarda bende vodafone’un dediğine göre başlamamış. İlerde başım ağrımaz inşallah.
Numara değiştiği yapayım mı?
@Afkborn bir şey sormak istiyorum. Şimdi vodafone’u aradım abonelik yok dediler ve diyelimki ilerde abonelik çıktı zaten kontörlü kullanıyorum bekeleyen ödemelerde gözükür eğer abonelik varsa sanırım. Zaten ismim yok onlarda imzam yok. Onay verdiğime dair bir şey yok sanırım boşa kuruntu yapıyorum.
. @Afkborn

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı