Mpay Papara güvenli midir?

zodt12

Centipat
Daha fazla  
Mpay Papara'dan Papara hesabıma para transfer edecektim fakat Papara hesabımın şifresini ve telefon numaramı sordu. Açıkçası tedirgin oldum ve yazmamaya karar verdim. İnternette dolaştım bu mpay Papara nedir nasıl bişidir güvenilir midir diye fakat bir şey bulamadım tek çıkan şey Şikayetvar'da bir kullanıcı mpay Papara'nın çalışma saatlerini değiştirir misiniz diye yazdığını gördüm. Adam belli ki para çekecekti fakat içimdeki his hala yazmama yönündeydi o yüzden buraya sormaya karar verdim.

İnternette Mpay ve Mpay paparaya dair arama yaptım ancak güvenilir bir veriye ulaşamadım. Bankacılık işlemlerinizi hiçbir platform üzerine girmeyin. Bu konuda doğru adım atmışsınız. Şikayetvardaki kaydı inceledim, görseli bile acemice yani güven vermiyor. Link varsa inceleyebilirim.

İnternette Mpay ve Mpay paparaya dair arama yaptım ancak güvenilir bir veriye ulaşamadım. Bankacılık işlemlerinizi hiçbir platform üzerine girmeyin. Bu konuda doğru adım atmışsınız. Şikayetvardaki kaydı inceledim, görseli bile acemice yani güven vermiyor. Link varsa inceleyebilirim.

Attığınız linkin güvenilir hiçbir yanı yok. Son zamanlar sahte bitcoin siteleri acayip arttı. Google sonuçlarında bile çıkmayan sahte borsa, trading vs siteleri var. Mypay dediğiniz sitenin de adresi aslında Google'da çıkmıyor. Anasayfası bile yok sadece form var ve form için atanmış tokenlar var. Bu link ile doldurduğunuz form verileri çalınabilir, Chrome zaafiyeti keşfedildiyse ki zero day açıkları zaten hep çıkıyor cihazınıza shell bile açılabilir.

Bilinen gerçek platformlar harici para işlemleri yapmanızı önermiyorum. Yüksek kazanç vaad ediyorlar. İnsanlar içeriye giriyor, çıkmak istediklerinde ek para veya hesap bilgisi vs vs isteniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı