Papara güvenli midir?

forsensei

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar 1 haftadır Papara kullanıyorum. Bugün Papara hesabım askıya alınmıştır diye uyarı geldi. Askıdan kaldırmak için kimlik kartı ile selfie bir de ikametgah adresi istedi ve mail olarak attım fakat bende güven sorunu oluştu. Neden kimlik kartı ile selfie istediğini anlamadım. Papara güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıldır kullanıyorum, güvenilirdir. Problem etmeyin. Alışveriş kartı kullanabilmek için kimlik numarası zorunlu tutuluyor.

1618316634244.png

Papara güvenlidir. Senin hesabın neden askıya alındı?
Sıkıntı yaşadığı için değil dostum, yüksek ihtimalle arkadaşımız şüphelendiği için kimlik bilgilerini girmedi. Bu yüzden askıya alındı.

Sıkıntı yaşadığı için değil dostum, yüksek ihtimalle arkadaşımız şüphelendiği için kimlik bilgilerini girmedi. Bu yüzden askıya alındı.
Olabilir. Papara güvenlidir o konuda problem olmaz.

Papara güvenlidir. Senin hesabın neden askıya alındı?

Sebepsiz yere hesabı 1 hafta önce oluşturdum kimlik onayı da yaptım hesapta tek yaptığım şey paribuya para atmaktı fakat bugün hesap askıya alınıp kimlik ile selfi vb şeyler istediler.
1 yıldır kullanıyorum, güvenilirdir. Problem etmeyin. Alışveriş kartı kullanabilmek için kimlik numarası zorunlu tutuluyor.

Eki Görüntüle 972405

Kimlik numara vs kaydolurken hepsini doldurdum fakat bugün kimlik ile selfie ikametgah adresi istediler Google'da araştırınca kimlik selfiesi sıkıntılı yollar açabiliyormuş.
Sadece başlığı okuyarak yazıyorum; evet.
Kalanını da okuyarak yazıyorum; kimlik sen olduğunu anlamaları için gerekiyor. Sözleşmeli hesap mıydı?

Başta kimlik onayı yaptım sonradan kimlik kartımla selfie istediler bu normal midir?
Sizin olduğunuzu doğrulamak için istedi, evet güvenilir.

Başta kimlik onayı yaptım sonradan kimlik selfie olayı güvenli midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı