MPG A750GF white 750W 80 Plus Gold vs Corsair 750W RMx white 80+Gold

quixLeo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
İyi günler dilerim. Eski bilgisayarımdaki parçaları yavaş yavaş değiştirip yeni bir bilgisayar almaya çalışıyorum. Yukarıda belirttiğim 2 güç kaynağı arasında kaldım. Sizin tercihin hangisinden yana olur. 3000 serisi ekran kartı kullanılıyor sistemde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair tarafında bir sorun yaşamam sanırım giriş çıkış olarak

Yaşamazsınız. 2021 modeli mi?

güç çıkışı bakımından.

Hydro G için de fazla sayıda çıkış mevcut. Hiçbir sorun yaşamazsınız. RM750x Hydro G'den yine daha iyi günün sonunda. İçinizden geleni alırsınız bütçe tercihinize göre.

RMx serisi sınıfının en iyi serisidir. 2018 ile 2021 modeli arasında da fan dışında neredeyse hiç bir fark yoktur.
Yaşamazsınız. 2021 modeli mi?

Hydro G için de fazla sayıda çıkış mevcut. Hiçbir sorun yaşamazsınız. RM750x Hydro G'den yine daha iyi günün sonunda. İçinizden geleni alırsınız bütçe tercihinize göre.
CORSAIR RM750 750W TAM MODULER 80PLUS GOLD GUC KAYNAGI BEYAZ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

bu modeli almayı düşünüyorum taksit şeklinde. RM olarak geçiyor. RMx ile arasında çok büyük fark yoktur diye düşünüyorum

CORSAIR RM750 750W TAM MODULER 80PLUS GOLD GUC KAYNAGI BEYAZ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

bu modeli almayı düşünüyorum taksit şeklinde. RM olarak geçiyor. RMx ile arasında çok büyük fark yoktur diye düşünüyorum
Güç kaynağı genelde alındığı zaman sürekli değiştirilen bir parça olmadığından evladiyelik oluyor. O sebeple almışken geleceğe dönük ATX 3.0 ve PCle 5.0 ready bir PSU almanızı tavsiye ederim.

RM750X A750GF'den açıkça daha iyi, üstteki Hydro G PRO da F/P olarak tercih edebileceğiniz bir ünite.

Yeni ekran kartlarının güç gereksinimlerinden dolayı bazı güç kaynakları sorun oldu güç çıkışı bakımından. Corsair tarafında bir sorun yaşamam sanırım giriş çıkış olarak.
Yeni ekran kartları için en temiz yol ATX3.0 bir ünitedir, (daha ilerisi için) 12+4 pin bağlantılı bir ünite arıyorsanız A750GF de Hydro G Pro da RM750x de daha geri planda kalmalıdır. ATX3.0 ünitelerin fiyatı biraz ekşi tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı