MPOW kablosuz kulaklık ses ayarının tutarsız olması

kudal

Hectopat
Arkadaşlar, ürün elime ulaşalı yaklaşık bir hafta oldu ve soru açmaya üşenmekten bugüne kadar geldim. Bilgisayarı her kapatıp açtığımda kulaklığın düğmesine basmak zorunda kalıyorum ve bu durumdan memnun değilim. Neden olduğunu anlayamadım, belki de Wireless modeller böyledir, eskiden kullanmadığım için bilmiyorumdur. Üzerine volume 1'de bile olsa 100 gibi ses veriyor. Ya ses gidiyor ya volume 100 gibi oluyor. Tekrardan çıkarıp takınca düzeliyor. Bilmiyorum anlatabildim mi derdimi de fazla garip. Benden başka bu problemi yaşayan var mı?

Maalesef, problem hala devam etmekte. Kulaklığın yazılımını indireyim belki düzelir demiştim ancak çok karmaşık geldi kurmadım. Hala bu şekil kullanıyorum kasa yanımda olduğu için tak çıkar rahat oluyor fakat zulüm :D

Maalesef, problem hala devam etmekte. Kulaklığın yazılımını indireyim belki düzelir demiştim ancak çok karmaşık geldi kurmadım. Hala bu şekil kullanıyorum kasa yanımda olduğu için tak çıkar rahat oluyor fakat zulüm :D
BH415 modelinin driver'ını bulamadım linkini atar mısın rica etsem ? Sanırım seninki de o model.

Bilgisayardan sileli çok oldu da şimdi bakıyorum bende bulamadım maalesef. Kaldırıldı mı acaba?

Bilmi.

Bilgisayardan sileli çok oldu da şimdi bakıyorum bende bulamadım maalesef. Kaldırıldı mı acaba?

Bilmiyorum BH415a modelinin ne yaptım ne ettim bir türlü driverını bulamadım. Ses sürekli Wi-Fi ile çarpışıyor. Sık sık bozulmalar robotik sesler veriyor. Ayrıca mikrofonun ben mi ayarını yapamadım bilmiyorum ama mikrofonu da olağanüstü kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı