MS | Beşiktaş 2- Lugano 3

Max bu kadarsınız. Fetosaray damgası yemeği hak ediyorsunuz. Ne diyorduk? "futbolun katili..."

Bu yüzden küçüksünüz :D dengimiz değilsiniz.

Beşiktaşlılar transfer döneminde bize FETÖ iftirası atacağınıza yönetiminize baskı yapıp adamakıllı transfer yaptırsaydınız bu durumda olmazdınız beter olun şimdi.

2 sene önce takım fanatikliğini bıraktım ve tekrardan doğru bir karar verdiğimi anladım. Zaten aşırı stresli, yorucu bir hayatım var bir de bunların rezilliklerine kafayı takamam.

Beklenmeyeni yapıp hücum oyunu oynayabilirler lakin bu çok farklı sonuçlara sebep olur.

Benim geçen seneden beri gördüğüm en kötü takım şu an Beşiktaş. Fener geçen sezon çok iyi değildi ama yine ona rağmen 2. bitirdik ligi. Bir de Beşiktaş bu yıl transfer çok az yaparak hata yaptı sıkıntılı mevkilere adam almadılar.

Derbilerde savunmaya kapanıp 2-3 ile kurtulabilirler lakin bu mottoyla sahaya çıkmak takımın ve taraftarın mentalini bitirir.

O savunmanın ne tadiçe ne zahaya karşı şansı var😁 iki harika st dzeko ve icardi yi saymıyorum bile. Bir de fbde symanzki gibi bir oyuncu var. Alex olacak abisi😅 GS de tete var bir de😀 bu sene BJK'nin şansı yok. Çıtayı çok yükseltti GS ve FB.

En son ki derbi maçına bakınca görüyoruz. Dediğim şeye yanıt bulamayıp saçma sapan şey yazmak sizin gibi cincon taraftarına yakışır. Hadi Fransa'ya!

Küçük takım olduğunuz buradan belli dostum maalesef. Biz Türk takımlarını yenerek övünmeyiz. Old trafforda 2-1 geriye düşüp 2-3 yenmeyi övünürüz. UEFA kupasıyla övünürüz UEFA super Cup'la övünürüz.

Benim geçen seneden beri gördüğüm en kötü takım şu an Beşiktaş. Fener geçen sezon çok iyi değildi ama yine ona rağmen 2. bitirdik ligi. Bir de Beşiktaş bu yıl transfer çok az yaparak hata yaptı sıkıntılı mevkilere adam almadılar.
Hocam 400-500k hesabı yapıp Tadic gibi adamı kaptırıp üstüne Rebic gibi ne olacağı belli olmayan adamı çekersen böyle olur. Az transferden ziyade çok yanlış bir transfer politikası izlediler. Bu Bjk yine iyi asıl olay Afrika Kupası zamanı kopacak.

İllaki skorlarla konuşacaksak buyur;

Dosya Ekleri

• maxresdefault (1).jpg
    maxresdefault (1).jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 23
Küçük takım olduğunuz buradan belli dostum maalesef. Biz Türk takımlarını yenerek övünmeyiz. Old trafforda 2-1 geriye düşüp 2-3 yenmeyi övünürüz. UEFA kupasıyla övünürüz UEFA super Cup'la övünürüz.
Dostum derken? 2009 yılın da bizde yendik. UEFA kupası aldığınız kadroya bir baksanıza, fetöcü dolu. FETÖSARAY.

Geri
Yukarı