MS | Beşiktaş 2- Lugano 3

Hocam 400-500k hesabını yapıp Tadic gibi adamı kaptırıp üstüne Rebic gibi ne olacağı belli olmayan adamı çekersen böyle olur. Az transferden ziyade çok yanlış bir transfer politikası izlediler. Bu BJK yine iyi asıl olay Afrika Kupası zamanı kopacak.

BJK'nin politikası aşırı farklı geliyor bana. Adamlar her zaman taksitle topçu alıyor veya kiralıyor. Veya veya direkt yaşlı adam alıyor. Fener genç oyuncuların ekmeğini yedi şu zamana kadar. Genç oyuncu almıyor adamlar bildiğin.

İllaki skorlarla konuşacaksak buyur;
1696536679863.png

Sen şimdi kupayı FETÖ mü aldı diyorsunuz ne kadar küçüksünüz ya. İnsan tebrik edeceğine dediklerine bak helal olsun bu rezillik anca size yakışırdı zaten.
1696536758371.png
Çeyrek final de elendikten sonra twitter hesabından bunu paylaştınız. Ben sizin gibi küçük, fetöcülerin olduğu takımı neden destekliyeyim? Ofsaytımsıların olduğu bir takımı.

Sen şimdi kupayı FETÖ mü aldı diyorsunuz ne kadar küçüksünüz ya. İnsan tebrik edeceğine dediklerine bak helal olsun bu rezillik anca size yakışırdı zaten.

Kendi takımınla konuşur musun? Bu kadar rezil etme kendini.
Kral işin gücün yok mu senin? İnsan tebrik eder dedikten sonra beşiktaş ile dalga geçilen bir tweete saplamışız demek bence sadece seni küçültür.

Deminden beri diyorsun. Ben Beşiktaş mıyım? Benim takımım size fetöcü göndermesi yaptığın da bile delillerle, kanıtlarla yapar. Her neyse, size haram kupalarla kötü günler dilerim.

Teşekkür ederim haram kupalarla çok güzel günler geçireceğiz. 0 çekmeyeceğiz gruplardan.

Geri
Yukarı