Çözüldü MSI 1050 Ti siyah ekrana geçiyor ve fanlar %100 çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperozgul

Femtopat
Daha fazla  
Oyun açtığımda belirsiz zaman için de (ortalama 30 dak) bir anda ekran siyah oluyor fanlar %100 çalışıyor. Bilgisayar kapanmıyor oyundan ( bdo ) gelen sesler devam ediyor. Ekran kartım 1 haftalık. Ekran kartını söktüm tekrar taktım kasayı yatay bıraktım 1 saati geçti yüksek modda çalışmaya devam ediyor. Bu arada ısı 60 dereceyi geçmedi.

Çözüm
Anlamadığım bir olay oldu. Power supley ile beraber almıştım sanırım ana karta giren uzun sokette gevşeklik varmış. Pek emin de olamadım bu durumdan. 2 gündür zorluyorum kartı full mod da oynuyorum ısınma gitme problemi kalmadı sorun bendeydi sanırım.
Anlamadığım bir olay oldu. Power supley ile beraber almıştım sanırım ana karta giren uzun sokette gevşeklik varmış. Pek emin de olamadım bu durumdan. 2 gündür zorluyorum kartı full mod da oynuyorum ısınma gitme problemi kalmadı sorun bendeydi sanırım.

Çözüm
1 ayı geçti bu sorun ortadan kalkalı bilgi vermek istedim. Power supley bağlantılarını tekrar yaptım kabloları düzgün toparladım şuana kadar sıfır sıkıntı.

Geri
Yukarı