MSI 1660 Super Gaming X 82 derece normal mi?

Ki üzerine de macundan düşünmeye başladım. Isılar ani değişiyor, oyunu kapattım hemen 55 derece oldu anında.
Hiç açmadıysan içi tozdan görünmüyordur bir açıp temizlesen ya da temizletsen bir bilgisayarcıya büyük ihtimal düzelir sorun.
Temizledim ona rağmen böyle.

Max gördüğün derece 82 ise sorun yok kasa havalandırman kötü olabilir tozlanmış olabilir macun eskimiş olabilir macun değişimide gayet kolay kendinde yapabilirsin istersen undervolt yaparak 10 15 derece aşağı çekebilirsin rahatlıkla macun konusundada kaliteli bir macun kullanmak istersen senin için en kaliteli olandan sıralayacağım kendi denediğim kadarıyla
1-ID-Cooling frost X25.
2-thermall grizzly krynaout
3-MX-6

Max gördüğün derece 82 ise sorun yok kasa havalandırman kötü olabilir tozlanmış olabilir macun eskimiş olabilir macun değişimide gayet kolay kendinde yapabilirsin istersen undervolt yaparak 10 15 derece aşağı çekebilirsin rahatlıkla macun konusundada kaliteli bir macun kullanmak istersen senin için en kaliteli olandan sıralayacağım kendi denediğim kadarıyla
1-ID-Cooling frost X25.
2-thermall grizzly krynaout
3-MX-6
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kolay gibi görünüyor MX6 okey ise yapacağım?

Ki üzerine de macundan düşünmeye başladım. Isılar ani değişiyor, oyunu kapattım hemen 55 derece oldu anında.

Temizledim ona rağmen bö.

Max gördüğün derece 82 ise sorun yok kasa havalandırman kötü olabilir tozlanmış olabilir macun eskimiş olabilir macun değişimide gayet kolay kendinde yapabilirsin istersen undervolt yaparak 10 15 derece aşağı çekebilirsin rahatlıkla macun konusundada kaliteli bir macun kullanmak istersen senin için en kaliteli olandan sıralayacağım kendi denediğim kadarıyla.
1-ID-Cooling frost X25.
2-thermall grizzly krynaout.
3-MX-6

Underwoltta bir çözüm evet ama macun sürersen yani yenilersen hem FPS kaybı yaşamazsın hem de soğuk çalışır yani.

Geri
Yukarı