Çözüldü MSI 1660 Ti Gaming X ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uclergnlts

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemi toplayalı 1 ay bile olmadı. Lakin donanımsal parçalarım çok ısınıyor. GPU boşta iken 68 dereceleri görüyor. Overclock yapmıştım ama profilleri sildim. Ve sorun halen devam ediyor. GPU kullanımını da atıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-12_144356.png
    resim_2021-01-12_144356.png
    495,1 KB · Görüntüleme: 44
  • resim_2021-01-12_144635.png
    resim_2021-01-12_144635.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Sistemi toplayalı 1 ay bile olmadı. Lakin donanımsal parçalarım çok ısınıyor. GPU boşta iken 68 dereceleri görüyor. Overclock yapmıştım ama profilleri sildim. Ve sorun halen devam ediyor. GPU kullanımını da atıyorum.
Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Öncelikle eğer yüklü ise MSİ Afterburner dosya konumuna girip profillerimizi siliyoruz.
C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\Profiles burda

Daha sonra "İstemci Sunucu Çalışma Zamanı İşlemi" ve "Masaüstü Pencere Yöneticisi"'nin Aşırı GPU kullanım sorunu bu linke tıklayıp söylenenleri yapıyoruz ve pcyi yeniden başlatıyoruz.
Sonuç
Yük altında kaç derece oluyor?

Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Öncelikle eğer yüklü ise MSİ Afterburner dosya konumuna girip profillerimizi siliyoruz.
C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\Profiles burda

Daha sonra "İstemci Sunucu Çalışma Zamanı İşlemi" ve "Masaüstü Pencere Yöneticisi"'nin Aşırı GPU kullanım sorunu bu linke tıklayıp söylenenleri yapıyoruz ve pcyi yeniden başlatıyoruz.
Sonuç

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-12_145529.png
    resim_2021-01-12_145529.png
    267,1 KB · Görüntüleme: 25
Çözüm

Geri
Yukarı