MSI 27 G274qpf flat Rapid IPS 2560x1440 (WQHD) 16:9 170Hz nasıldır?

Bu monitörü biraz önce 7599 TL'ye satın aldım. Yoğunlukla hikayeli oyunlar, arada rekabetçi oyunlar için nasıl bir deneyim sunar? Herhangi bir kronik sorunu bulunmakta mıdır? G274qpf ile G274QPF-QD aynı monitörler mi, yoksa farklı model numaraları mı tam anlam veremedim. Bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Kullanıyorum gayet iyi ölü piksel çıkma oranı çok az bu modelde ışık sızması çıkabilir ona bir şey diyemem ama çok ucuz almışsınız güzel monitör.

Kullanıyorum gayet iyi ölü piksel çıkma oranı çok az bu modelde ışık sızması çıkabilir ona bir şey diyemem ama çok ucuz almışsınız güzel monitör.

Bende 7600 TL'ye aldım. 2 Gündür kullanıyorum hiçbir sorun görmedim şu ana kadar. Eskiden alırken iki ekran kullanırım diyordum ama baktım laptopun ekranı kapalı, tek bu ekranı kullanıyorum.

Hepsiburada'da birkaç yorum görmüştüm ölü piksel ile alakalı ama bende çıkmadı neyse ki. Gördüğüm kadarıyla sizlerde de çıkmamış sevindim.

Bende 7600 TL'ye aldım. 2 gündür kullanıyorum hiçbir sorun görmedim şu ana kadar. Eskiden alırken iki ekran kullanırım diyordum ama baktım laptopun ekranı kapalı, tek bu ekranı kullanıyorum.

Bende ışık sızması çıktı ama çok dert etmedim ben 9.5'a aldım MSI G274QPF-QD 27'' 1 ms WQHD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu aynılar galiba.

Hepsiburada'da birkaç yorum görmüştüm ölü piksel ile alakalı ama bende çıkmadı neyse ki. Gördüğüm kadarıyla sizlerde de çıkmamış sevindim.

Yok hocam MSI monitörlerde cidden çok az ölü piksel oranı.

Bu arada bende de hafif var ama çok da sorun edilecek düzeyde değil.

Ölü pikseli her monitör yorumlarında gördüm. Anladığım kadarıyla bu ölü piksel her monitörde olabilir. Bence şans işi.

Evet ben de tereddütle aldım ama hiç ölü piksel çıkmadı. Işık sızması klasik IPS monitörün olayı ama o da çok az var rahatsız etmiyor dikkatli bakmadıkça bilmeyen insan anlamaz.

Evet ben de tereddütle aldım ama hiç ölü piksel çıkmadı. Işık sızması klasik IPS monitörün olayı ama o da çok az var rahatsız etmiyor dikkatli bakmadıkça bilmeyen insan anlamaz.

Ben en çok ölü piksel çıkacağından değil kargoda gelirken zarar görür diye korktum. Neyse ki sağ sağlim geldi. Işık sızması gerçekten o kadar dert edilecek şey değil.

Geri
Yukarı