MSI 27" G274QPF-QD 10.081 TL!

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Monitör
MSI

Amazon'da daha ucuza da alınabilir. Tabii satıcısı farklı. Unutmayın.

Kaliteli 2K monitör arayan arkadaşlar değerlendirsinler.
Geçen sene çıkmış bir model ve ülkemizde satılmaya başladı.
F/P üründür.
İncelemesi burada mevcuttur. Türkçe kaynak sunamıyorum. Çünkü ülkemizde satışı yeni başladı.
Alacaklara şimdiden hayırlı olsun. Renk ve görsel kalite olarak kullanıcıyı asla üzmez. Bu fiyatta rakibi olmadığını söylemek istiyorum.

Bu model güncellenmiş bir modeldir. Önceki versiyonuna buradan bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Güncel olarak 2k monitör bakıyorum ben de. Alttaki iki model arasından birini seçmeyi düşünüyordum ama bu üçlüden hangisini almalıyım?

Güncel olarak 2K monitör bakıyorum ben de. Alttaki iki model arasından birini seçmeyi düşünüyordum ama bu üçlüden hangisini almalıyım?

Baktığın modeller bizim de önerdiğimiz modeller.
Fakat MSI bu modellerden daha üstün kaliteye sahip.

Anladım. Peki MSI modelin neden diğer ikisinden daha iyi olduğu hakkında bilgin varsa paylaşır mısın? Şu an ikna oldum MSI modeli almaya ama altını doldurmak istiyorum bu nedenin. :D

MSI renk kalitesi olarak, ergonomi olarak, oyunlarda ki tepkime süresi olarak, metin netliği olarak her alanda üstün.
MSI bu monitör konularında başı çekenlerden. Ülkemize stoklar her zaman gelmez ve bu fiyata gelmez.
Üretim hatalı, ölü pikselli monitör denk gelmesin yeter.

Kötü bir model. Alınmaz.

MSI renk kalitesi olarak, ergonomi olarak, oyunlarda ki tepkime süresi olarak, metin netliği olarak her alanda üstün.
MSI bu monitör konularında başı çekenlerden. Ülkemize stoklar her zaman gelmez ve bu fiyata gelmez.
Üretim hatalı, ölü pikselli monitör denk gelmesin yeter.
Ölü pikselli vs gelirse muhtemelen para iadesi yaparlar diye düşünüyorum eğer söylediğiniz gibi stoklar azsa kalmaz başka iade gidene kadar. Amazon üzerinden alacağım da umarım iade ile falan uğraşmam kredi kartı taksitle alacağım çünkü.

Edit: Amazon'daki satıcının puanları çok düşük, güvenilmez gibi geliyor oradan sipariş vermek isteyen varsa eğer.

Şiddet ile tavsiye ettiğim bir monitör. Mantıklı fiyat biçilen 1440p monitörlerin en iyisi. Renklerde çok başarılı.

Meraklısına panelini şöyle bırakayım:

Edit: Amazon'daki satıcının puanları çok düşük, güvenilmez gibi geliyor oradan sipariş vermek isteyen varsa eğer.

Bu yüzden konuyu Amazon olarak açmadım. Alt kısımda belirttim. Amazon sanıp almanın pek avantajı yok. Sadece bir tık daha ucuz.

Şiddet ile tavsiye ettiğim bir monitör. Mantıklı fiyat biçilen 1440p monitörlerin en iyisi. Renklerde çok başarılı.

Meraklısına panelini şöyle bırakayım:

Hocam teşekkürler. Panel bilgisi olanlar için çok yararlı bir bilgi.

Yeni konular

Geri
Yukarı