MSI 27" Optix G27CQ4 monitör alınır mı?

Bütçe
2700

311989

Hectopat
MSI 27" Optix G27CQ4 almayı düşünüyorum. Önerdiğiniz başka bir monitör var mı? 2K 144Hz 1ms 2700 TL altında bir monitör bulursanız sevinirim. Yoksa bunu alacağım.
Not: Monitörü inşallah bir aksaklık olmaz ise kurban bayramında almayı düşünüyorum.
Edit: Şu anda aşağıdaki monitörü de gördüm. Sizce hangisi daha kullanışlı?

Son düzenleme:
Hiç kullanmadım ama Monster bir monitör param olsa da olmasa da alacağımı sanmıyorum. Kullanıcı yorumları çok dengesiz. MSI tek tercihimdir başka bir markaya dönüp bakmam bile.

MSI 27" Optix G27CQ4 almayı düşünüyorum. Önerdiğiniz başka bir monitör var mı? 2K 144Hz 1ms 2700 TL altında bir monitör bulursanız sevinirim. Yoksa bunu alacağım.
Not: Monitörü inşallah bir aksaklık olmaz ise kurban bayramında almayı düşünüyorum.
Hocam MSI'ın malzeme kalitesi daha iyidir aradaki fiyat farkını fazlasıyla hak eder.

Dostum almadıysan Amazon prime de 3800 TL oldu, ben de araştırayım diyince başlığı gördüm sana yazayım diye hesap açtım.

Dostum alalı çok oldu :D Üstünden 1 yıl geçmiş. Yine de hatırlatma için teşekkürler, 2. bir monitör almayı düşünüyordum listeye ekleyebilirim.
Aklımca iyilik yapıyorum agshshhs 2021 de yazmışsın ben de 10 gün önce yazdın sanmışım :/
Aldım monitörü şimdilik güzel 1 yıllık kullanıcı olarak eksileri artıları nedir sence. Bu fiyatlara daha iyisini almak mümkün değildir değil mi?

Aklımca iyilik yapıyorum agshshhs 2021 de yazmışsın ben de 10 gün önce yazdın sanmışım :/
Aldım monitörü şimdilik güzel 1 yıllık kullanıcı olarak eksileri artıları nedir sence. Bu fiyatlara daha iyisini almak mümkün değildir değil mi?
Usta ben o monitörü almadım. Dell S2422HG aldım. O yüzden bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı