MSI 27" Optix G27CQ4 nasıldır?

Ekran kartım 2070 Super altı olmiyacak ona göre öneride bulunursanız sevinirim.

Şuan kullanıyorum RTX 2070s İle kullanıyorum gayet memnun durumdayım. Ben Trendyoldan MSI 27" OPTIX G27CQ4 ' 2.689 TL alabilirisin. Merak ettiğin bir şey varsa da sorabilirsin.

Neyin altı olmayacak orayı anlayamadım, fiyat olarak mı altı olmasın 2K olarak mı altı olamsın 165Hz olarak mı altı olamasın 27" olarak mı altı olamasın neyin altı olmasın ne beklentin var söylersen yardımcı olalım. Bu monitör bence fiyat performans olarak iş görür VA panel olması renkler konusunda bir dezavantaj ama 165 Hz olarak abartmamak lazım eğer çok fiyat farkına girmeden 144Hz IPS bir monitör bakarsan bence daha iyi olabilir.

Neyin altı olmayacak orayı anlayamadım, fiyat olarak mı altı olmasın 2K olarak mı altı olamsın 165Hz olarak mı altı olamasın 27" olarak mı altı olamasın neyin altı olmasın ne beklentin var söylersen yardımcı olalım. Bu monitör bence fiyat performans olarak iş görür VA panel olması renkler konusunda bir dezavantaj ama 165 Hz olarak abartmamak lazım eğer çok fiyat farkına girmeden 144Hz IPS bir monitör bakarsan bence daha iyi olabilir.
Hızlı yazıyordum 2K altı olmasın.:)
Ips de Ips Glow tarzı problemler yaşayanlar varmış. Zaten TN daha çok oyun için, IPS’de güzel renkler yani fotoğrafcılar vs. için ve yanlış bilmiyorsam VA bunların arası. Ben çok dizi izleyip, oyun oynadığımdan VA panlede karar kırdım.:)

WhatsApp Image 2020-07-27 at 13.39.27.jpeg

Severek kullanıyorum bence sorun yaşamazsın :)

@safakgoksen hocam galiba bu monitörde ışık sızması sorunu varmış doğru mu, sizde de var mı?

Ekran kartı modelinizi söyler misiniz?:D Çok hoşuma gitti görünüşü:).
MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO

Işık sızması dediğiniz olayı tam bilmiyorum netten baktım ama açıkçası rahatsız edici bir görüntü yaşamadım.

Geri
Yukarı