MSI 273CQR-QD alınır mı?

hsnmetn

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi bu monitörü almak istiyorum ama hiçbir yerde kullanıcı deneyimi adına bir yazı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle kullanan varsa ghosting sorunu var mı?

Burada görebilirsin. Sonunda modelde x var ama paneli falan aynıdır diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230729_012355_app.revanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_20230729_012355_app.revanced.android.youtube.jpg
    226,7 KB · Görüntüleme: 30
Oyun modunu yarış, yenilemeyi en hızlı yaparsan UFO testinde ghosting sıfıra iner. Premium Color'da yenileme hızını hızlı ayarında kullanıyorum.

Şimdi kanka ben Philips evnia monitör aldım onda masaüstünde bir uygulamayı soldan sağa çektiğimde arkasında kare kare ghosting oluyordu oyun modunu normal ya da filme alırsam aynı olay oluyor mu ghosting belli oluyor mu yani bir de memnun musun monitör ile ilgili düşünceni yazar mısın?

Şimdi kanka ben Philips evnia monitör aldım onda masaüstünde bir uygulamayı soldan sağa çektiğimde arkasında kare kare ghosting oluyordu oyun modunu normal ya da filme alırsam aynı olay oluyor mu ghosting belli oluyor mu yani bir de memnun musun monitör ile ilgili düşünceni yazar mısın?
Kullandığım premium color modunda da rastlamadım. Bir önceki monitörümde VA paneldi. Özellikle ghosting FIFA'da gözüme çarpardı. Bu modelde böyle bir kusur yok.

Geri
Yukarı