MSI 273CQR-QD alınır mı?

Arkadaşlar curved monitörlerinizde ekranın sağ ve sol şeritlerinde ışık sızması var mı sizde? Sçma bir şekilde ışık sızması testi yapıyorum sitesinden. Siyah ekranda hiç belli olmuyor bir şey ama rdr2 de sağ ve sol köşe de renk beyazımsı 1 cm kadar. Ayar hatası mı yapıyorum acaba. Monitör msı g271cqr.

Arkadaşlar Curved monitörlerinizde ekranın sağ ve sol şeritlerinde ışık sızması var mı sizde? Sçma bir şekilde ışık sızması testi yapıyorum sitesinden. Siyah ekranda hiç belli olmuyor bir şey ama RDR2 de sağ ve sol köşe de renk beyazımsı 1 cm kadar. Ayar hatası mı yapıyorum acaba. Monitör MSI G271CQR.

Benim eski monitör kanka onlarda kronik ışık sızması var ama oyunlarda hiç rahatsız etmemişti genelde PC'yi açarken gelen siyah ekranda belli oluyordu. VA panel olupda ghosting olmayan nadir monitörlerden.

Arkadaşlar curved monitörlerinizde ekranın sağ ve sol şeritlerinde ışık sızması var mı sizde? Sçma bir şekilde ışık sızması testi yapıyorum sitesinden. Siyah ekranda hiç belli olmuyor bir şey ama rdr2 de sağ ve sol köşe de renk beyazımsı 1 cm kadar. Ayar hatası mı yapıyorum acaba. Monitör msı g271cqr.
Fotoğraf atma imkanın var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı