MSI 3060 Gaming X'den 3070 Eagle'a geçilir mi?

Ummet/95

Hectopat
Daha fazla  
MSI 3060 Gaming X kartım var. Gigabyte 3070 eagle karta geçilir mi yani bu karta geçmeye değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır değmez alacaksanız temiz az kullanılmış garantili bir ürün alın. Sıfır kart alınacaksa en aşağı 4070ti alınmalı.

Sıfır değmez alacaksanız temiz az kullanılmış garantili bir ürün alın. Sıfır kart alınacaksa en aşağı 4070 Ti alınmalı.

Sistemi komple değiştiririm eğer 4070 Ti'a geçeceksem. Şu an cüzzi miktar ile 3060'dan 3070'e geçilir mi değer mi performans farkı değer mi?

Diğer parçalar nedir acaba?

5600X işlemci var işte işlemci yeterli sanırım.

Sistemi komple değiştiririm eğer 4070 Ti'a geçeceksem. Şu an cüzzi miktar ile 3060'dan 3070'e geçilir mi değer mi performans farkı değer mi?
Tabi ki değer hocam 3070 güzel kart ama alacaksanız ikinci el az kullanılmış alın 3-4K uyguna alma durumu olabilir çünkü sıfır kart 4000 serisi dışında şuanda almak mantıksız geliyor.

Hocam zamanında bende 8K fiyata TR garantili yeni alınmış sıfır gibi kart aldım RTX3070 ve çok memnunum size de sarı siteyi araştırmanızı tavsiye ediyorum ama ille de sıfır alacağım derseniz alınabilir.

Güvenilir gelmiyor 2. el almak. Ama 2. el ile fiyat farkı çokmuş gerçekten. Şu an kafam iyice karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı