MSI 3070 Ventus vs Gaming

Vallahi hocam sana ben sana 67 gecmiyor diyorum 2K Ultra'da assasian Creed walhala ve cypurpank gibi agir oyunlarda veriyorum bu verileri paran varsa Trio al tabii ki o butcelere cikamiyorsan bu ürünü kulanan olarak tavsiye ediyorum arka kısmına gelecek olursak goruntu haricinde bir eksisi yok bana oturup ekran kartını izlemiyorum 😀 Ventus'un bu serilerinde fanları güzel kullanmışlar.

Şimdi şöyle Ventus model 6-7K arası ama şu an stokta olmayan X Trio modeli ise 7-7.5K arası Bu fiyat farkı bana koymaz zaten fiyat farkı bu kadar düşükken Ventus almak mantıksız o yüzden diyorum ki stoklara girdiğinde fiyat farkı yine aynı kalırsa X Trio alırım ama fiyat farkı 1.5-2K olursa almam.

Şimdi şöyle Ventus model 6-7K arası ama şu an stokta olmayan X Trio modeli ise 7-7.5k arası bu fiyat farkı bana koymaz zaten fiyat farkı bu kadar düşükken Ventus almak mantıksız o yüzden diyorum ki stoklara girdiğinde fiyat farkı yine aynı kalırsa X Trio alırım ama fiyat farkı 1.5-2K olursa almam.

Gaming X Trio OC ibaresi yoksa ben yine de Ventus'u seçerdim ki sizin dediğiniz bütçede olab Gaming X'ler OC değil.
Ben alırken Gaming X Trio 7435 TL idi Ventus 6980 TL Ventus'u aldım stock kartlar ile OC ibareli kartlar arasında belli bir FPS farkı yer yer oluyor.
Gaming Trio olanlar OC'siz oluyor herhalde X olanlar OC'li oluyor benim. Baktığım Gaming Trio idi.

Gaming X Trio modelini alacağım hocam zaten. Düz tiro modeller dediğiniz gibi frekans farkı var.
Buradaki linkten kağıt üzerindeki farklara bakabilirsiniz.

Aralarında FPS'ye etki edecek fark yok soğutucu ve teknoleji farkı var yoksa içlerindeki 3070 aynı 3070.

Geri
Yukarı