MSI 3070 Ventus vs Gaming

Tabii 1 aydır MSI Afterburn'e ıle oyun oynuyorum sucaklık 67 üstünü hiç görmedim testlerde dahil.
Oyunlardada 4K testi yaptım her oyunu 4K High 60 oynatıyor aynı zamanda bircoguda Ultra'da.
Ama ben 2K Ultra oynuyorum 144 Hz ekranda suana kadar bir problem yaşamadım.
Mesela cypurpankda herkes problem yaşadı ama ben 2K Ultra DLSS qualıty de oyunu 80 FPS ortalaması ile bitirdim 60 altına düşmeden.
Aynı zamanda DLSS performance 2K Ultra cevre kalabalıklıgı düşük 4K 60 FPS alıyor sabit.
Anladım. O zaman soğutmasında falan sıkıntı yaşamadın. Normal boştayken kaç derece.

Şu an film izliyorum 30 derece tabii ki kasamda sağlam Thermaltake G33 onunda etkisi vardır.

Benim Kasa TD500 Mesh 5X fan var. Önde zaten standart 3 arka egzoz ve işlemci soğutucu üzerinde 1 tane. Zaten şu anda param birikiyor ama aklımda olsun. En azından aradaki fiyat farkı stoklara iyice girince uçuk olursa 3x alabilirim.

Kullanan biri olarak öneriyorum gerisi sende hocam 😀

Benim kasa seninkine nazaran daha geniş sanırsam. Yani bende 2K 144Hz veya 165Hz monitörde kullanırım 4K düşünmüyorum. En azından diyorum şu an aradaki fark 300 Lira kadar falan ama stoklara girince fark ne olur bilemem. 3X var fakat Gaming X Trio yok.

Benim kasa seninkine nazaran daha geniş sanırsam. Yani bende 2K 144Hz veya 165Hz monitörde kullanırım 4K düşünmüyorum. En azından diyorum şu an aradaki fark 300 lira kadar falan ama stoklara girince fark ne olur bilemem. 3X var fakat Gaming X Trio yok.

3X nerede var hocam dün yoktu?
Kasanı bilmiyorum Thermaltake'de bayağı geniş kasadir 2 tane 200'luk 1 tane egozs var CPU fani flaan hepsi tek yön önden alıyor arkadan veriyor havayı aynı hizada bakıyor.

3X nerede var hocam dün yoktu?
Kasanı bilmiyorum Thermaltake'de bayağı geniş kasadir 2 tane 200'luk 1 tane egozs var CPU fani flaan hepsi tek yön önden alıyor arkadan veriyor havayı aynı hizada bakıyor.

Biz konuşana kadar onlarda bitmiş. Benim de aynı şekilde. Üst kısma 360mm radyatör desteği var ben oraya 1 fan taktım.

Işık takıntım yok fakat arka kısmı biraz açık ya bir de fanlar diğer modelde daha büyük gibi geldi bana.

Vallahi hocam sana ben sana 67 gecmiyor diyorum 2K Ultra'da assasian Creed walhala ve cypurpank gibi agir oyunlarda veriyorum bu verileri paran varsa Trio al tabii ki o butcelere cikamiyorsan bu ürünü kulanan olarak tavsiye ediyorum arka kısmına gelecek olursak goruntu haricinde bir eksisi yok bana oturup ekran kartını izlemiyorum 😀 Ventus'un bu serilerinde fanları güzel kullanmışlar.

Geri
Yukarı